Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 23/24
  Zapisnik: 10. krog 20.03.24
   TEKMA: NK Rogaška - Dravinja 3 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Rogatec - Športni park Rogatec - igrišče z UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Zavasnik Aljaž
   1. pomočnik: Carevič Milan
   2. pomočnik: Plevčak Dejan
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška
Priimek in ime
  1  Lorber Žan (V)
  4  Hernavs Miha
  5  Šakić Antonio
  6  Lipnik Niko (K)
  9  Dimec Tadej
  10  Satchwell Shakeone Sean
  11  Urlep Blaž
  13  Tomašinjak Denni
  18  Bajramaj Visar
  20  Ruškovački Matija
  22  Sim David
   Dravinja
Priimek in ime
  1  Pilih Maj (V)
  3  Cugmas Gašper
  4  Celcer Lan
  6  Mikša Tim
  7  Brglez Benjamin
  8  Jager Tilen
  10  Herman Enej
  11  Ciglarič Žiga
  17  Janžič Lan (K)
  18  Sulejmanović Lejl
  19  Bezjak Nejc
  Rezervni igralci
  2  Šturbej Luka
  3  Novak Luka
  17  Kitak Lan
  19  Cvek Tin
  21  Cesarec Vid
  Rezervni igralci
  2  Marguč Jan
  9  Hribernik Luka
  12  Mavher Kristjan
  14  Rečnik Gašper
  16  Gričnik Patrik
  20  Kačičnik Miha
   TRENER
   NK Rogaška
   Kobilšek Urh
   Dravinja
   Vodopivec Brane
   STRELCI
   NK Rogaška
   1 : 1 10 - Satchwell Shakeone Sean (27')
   2 : 1 10 - Satchwell Shakeone Sean (55')
   3 : 1 13 - Tomašinjak Denni (78')
   Dravinja
   0 : 1   3 - Cugmas Gašper (17') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška
    22 - Sim David (39')
    13 - Tomašinjak Denni (52')
    20 - Ruškovački Matija (65')
   Dravinja
    10 - Herman Enej (44')
    3 - Cugmas Gašper (50')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška
   Dravinja
    3 - Cugmas Gašper (88')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  63'     19 - Cvek Tin
       5 - Šakić Antonio
  84'     21 - Cesarec Vid
       13 - Tomašinjak Denni
  85'     2 - Šturbej Luka
       18 - Bajramaj Visar
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  63'     14 - Rečnik Gašper
       10 - Herman Enej
  75'     16 - Gričnik Patrik
       17 - Janžič Lan
  81'     20 - Kačičnik Miha
       7 - Brglez Benjamin
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan