Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 23/24
  Zapisnik: 11. krog 17.03.24
   TEKMA: Šmartno 1928 - Dravinja 0 : 6 (0 : 3)
   Kraj: Šmartno ob Paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Jarc Filip
   1. pomočnik: Narat Filip
   2. pomočnik: Švec Gal
   Delegat:
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Zidar Aljoša (V)
  2  Daničić Luka (K)
  3  Trumić Ajas
  4  Vuzem Gal
  5  Hankić Isak
  7  Hrustić Amer
  8  Dokler Miha
  9  Stožir Blaž
  10  Buljubašić Safet
  11  Lubej Jaka
  18  Vuzem Tim
   Dravinja
Priimek in ime
  1  Pilih Maj (V)
  3  Cugmas Gašper
  6  Mikša Tim
  7  Brglez Benjamin
  8  Črešnar Tjaš
  11  Ciglarič Žiga
  13  Ratković Macuh Jaka
  15  Šipka Tian
  17  Janžič Lan (K)
  18  Sulejmanović Lejl
  19  Bezjak Nejc
  Rezervni igralci
  6  Basle Matic
  14  Brkić Luka
  17  Halilović Ajas
  20  Ledinek Marcel
  Rezervni igralci
  9  Hribernik Luka
  10  Herman Enej
  14  Rečnik Gašper
  16  Gričnik Patrik
  20  Kačičnik Miha
   TRENER
   Šmartno 1928
   Hudarin Matic
   Dravinja
   Vodopivec Brane
   STRELCI
   Šmartno 1928
   0 : 1 2 - Daničić Luka (3')AG
   Dravinja
   0 : 2   7 - Brglez Benjamin (17') 
   0 : 3   17 - Janžič Lan (41') 
   0 : 4   8 - Črešnar Tjaš (76')  11m
   0 : 5   14 - Rečnik Gašper (85') 
   0 : 6   14 - Rečnik Gašper (89') 
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
    3 - Trumić Ajas (39')
    4 - Vuzem Gal (60')
    2 - Daničić Luka (75')
   Dravinja
    8 - Črešnar Tjaš (30')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
    1 - Zidar Aljoša (72')
   Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  49'     17 - Halilović Ajas
       8 - Dokler Miha
  49'     20 - Ledinek Marcel
       18 - Vuzem Tim
  59'     14 - Brkić Luka
       9 - Stožir Blaž
  59'     6 - Basle Matic
       3 - Trumić Ajas
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  60'     20 - Kačičnik Miha
       19 - Bezjak Nejc
  70'     14 - Rečnik Gašper
       13 - Ratković Macuh Jaka
  70'     16 - Gričnik Patrik
       15 - Šipka Tian
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan