Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 23/24
  Zapisnik: 10. krog 14.03.24
   TEKMA: ND Mozirje - NK Ljubno - Šmartno 1928 0 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Kocijan Blaž
   1. pomočnik: Carevič Milan
   2. pomočnik: Bytyqi Arlind
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje - NK Ljubno
Priimek in ime
  6  Nerat Nace
  7  Iršič Mark
  8  Rozoničnik Filip
  9  Lekše Rok
  10  Bele Nejc (K)
  11  Ažman Izar
  13  Pikl Anžej
  17  Juvan Domen
  20  Podvratnik Janez
  21  Sem Luka
  51  Kerznar Miha (V)
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Zidar Aljoša (V)
  2  Vuzem Gal
  3  Trumić Ajas
  4  Daničić Luka (K)
  5  Hankić Isak
  7  Hrustić Amer
  8  Dokler Miha
  9  Stožir Blaž
  10  Buljubašić Safet
  11  Lubej Jaka
  14  Vuzem Tim
  Rezervni igralci
  3  Kolar Bor
  4  Nadlučnik Staš
  12  Kolenc Aljaž (V)
  14  Klemenšek Gal
  16  Strojanšek Žan
  19  Lončar Rok
  Rezervni igralci
  6  Basle Matic
  16  Kovač Murko Leon
  17  Halilović Ajas
  19  Brkić Luka
  20  Ledinek Marcel
   TRENER
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Bezovnik David
   Šmartno 1928
   Hudarin Matic
   STRELCI
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Šmartno 1928
   0 : 1   10 - Buljubašić Safet (28') 
   OPOMINJANI
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Šmartno 1928
    3 - Trumić Ajas (32')
   Uradne osebe
    Bizjak Jaka (95')
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Šmartno 1928
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Mozirje - NK Ljubno
  Minuta  Igralec
  61'     19 - Lončar Rok
       7 - Iršič Mark
  71'     4 - Nadlučnik Staš
       11 - Ažman Izar
  82'     3 - Kolar Bor
       20 - Podvratnik Janez
  82'     14 - Klemenšek Gal
       21 - Sem Luka
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  67'     20 - Ledinek Marcel
       8 - Dokler Miha
  78'     17 - Halilović Ajas
       14 - Vuzem Tim
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan