Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 23/24
  Zapisnik: 6. krog 08.10.23
   TEKMA: NK Rogaška - Šmartno 1928 4 : 2 (2 : 0)
   Kraj: Rogaška Slatina - ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Kocijan Blaž
   1. pomočnik: Kolman Mark
   2. pomočnik: Plevčak Dejan
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška
Priimek in ime
  3  Kačičnik Miha
  4  Majer Nejc (K)
  5  Hernavs Miha
  6  Lipnik Niko
  8  Posilović Leonardo
  9  Dimec Tadej
  10  Krizmanić Borna
  11  Urlep Blaž
  12  Bele Luka (V)
  15  Cvek Tin
  19  Cesarec Vid
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Zidar Aljoša (V)
  4  Daničić Luka (K)
  5  Hankić Isak
  7  Shala Blendi
  8  Dokler Miha
  9  Stožir Blaž
  10  Buljubašić Safet
  11  Lubej Jaka
  18  Bajramaj Visar
  19  Turinek Andraž
  20  Vuzem Tim
  Rezervni igralci
  2  Šturbej Luka
  7  Šakić Antonio
  13  Tomašinjak Denni
  14  Križan Miha
  20  Humski Gal
  21  Bezjak Nejc
  116  Ledinek Marcel
  Rezervni igralci
  2  Basle Matic
  6  Vuzem Gal
  14  Šmit Bine
  15  Brkić Luka
  16  Kovač Murko Leon
  17  Halilović Ajas
   TRENER
   NK Rogaška
   Kačičnik Aleš
   Šmartno 1928
   Hudarin Matic
   STRELCI
   NK Rogaška
   1 : 0 6 - Lipnik Niko (4')
   2 : 0 4 - Majer Nejc (34')
   3 : 1 4 - Majer Nejc (68')
   4 : 1 11 - Urlep Blaž (70')
   Šmartno 1928
   2 : 1   7 - Shala Blendi (60') 
   4 : 2   4 - Daničić Luka (79') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška
   Šmartno 1928
    11 - Lubej Jaka (40')
    18 - Bajramaj Visar (81')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška
   Šmartno 1928
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  54'     7 - Šakić Antonio
       3 - Kačičnik Miha
  67'     21 - Bezjak Nejc
       6 - Lipnik Niko
  67'     20 - Humski Gal
       10 - Krizmanić Borna
  67'     13 - Tomašinjak Denni
       8 - Posilović Leonardo
  77'     2 - Šturbej Luka
       19 - Cesarec Vid
  77'     116 - Ledinek Marcel
       4 - Majer Nejc
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  56'     17 - Halilović Ajas
       11 - Lubej Jaka
  69'     2 - Basle Matic
       10 - Buljubašić Safet
  70'     14 - Šmit Bine
       20 - Vuzem Tim
  72'     15 - Brkić Luka
       9 - Stožir Blaž
  72'     16 - Kovač Murko Leon
       5 - Hankić Isak
  72'     6 - Vuzem Gal
       8 - Dokler Miha
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan