Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 23/24
  Zapisnik: 3. krog 17.09.23
   TEKMA: Dravinja - ND Mozirje - NK Ljubno 9 : 1 (5 : 0)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 35
   Glavni sodnik Vozlič David
   1. pomočnik: Kolman Mark
   2. pomočnik: Krašovic Gašper
   Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja
Priimek in ime
  1  Pilih Maj (V)
  5  Moravec Benjamin
  7  Brglez Benjamin
  9  Mikša Tim
  10  Herman Enej
  11  Ciglarič Žiga
  13  Ratković Macuh Jaka
  15  Šipka Tian
  16  Vodopivec Aljaž
  17  Janžič Lan (K)
  19  Jager Tilen
   ND Mozirje - NK Ljubno
Priimek in ime
  3  Kolar Bor
  4  Nerat Nace
  6  Ažman Izar
  7  Iršič Mark
  8  Rozoničnik Filip
  9  Lekše Rok
  10  Bele Nejc (K)
  19  Lončar Rok
  20  Juvan Domen
  21  Sem Luka
  51  Kerznar Miha (V)
  Rezervni igralci
  2  Selčan Taj
  3  Moravec Žiga
  4  Celcer Lan
  6  Žnidarič Gal
  8  Črešnar Tjaš
  18  Hribernik Luka
  Rezervni igralci
  11  Zamernik Rok
  12  Kolenc Aljaž (V)
  14  Klemenšek Gal
  15  Klačko Lik Filip
  16  Strojanšek Žan
  17  Finkšt Tom
  18  Robnik David
   TRENER
   Dravinja
   Vodopivec Brane
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Bezovnik David
   STRELCI
   Dravinja
   1 : 0 17 - Janžič Lan (9')
   2 : 0 16 - Vodopivec Aljaž (11')
   3 : 0 11 - Ciglarič Žiga (29')
   4 : 0 19 - Jager Tilen (33')
   5 : 0 7 - Brglez Benjamin (44')
   6 : 0 16 - Vodopivec Aljaž (51')
   7 : 1 16 - Vodopivec Aljaž (66')
   8 : 1 11 - Ciglarič Žiga (74')
   9 : 1 10 - Herman Enej (83')
   ND Mozirje - NK Ljubno
   6 : 1   8 - Rozoničnik Filip (54') 
   OPOMINJANI
   Dravinja
    16 - Vodopivec Aljaž (24')
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Dravinja
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  67'     2 - Selčan Taj
       7 - Brglez Benjamin
  74'     4 - Celcer Lan
       13 - Ratković Macuh Jaka
  79'     6 - Žnidarič Gal
       16 - Vodopivec Aljaž
  79'     3 - Moravec Žiga
       11 - Ciglarič Žiga
   ND Mozirje - NK Ljubno
  Minuta  Igralec
  29'     11 - Zamernik Rok
       3 - Kolar Bor
  46'     12 - Kolenc Aljaž
       51 - Kerznar Miha
  46'     17 - Finkšt Tom
       9 - Lekše Rok
  62'     14 - Klemenšek Gal
       7 - Iršič Mark
  67'     15 - Klačko Lik Filip
       8 - Rozoničnik Filip
  74'     18 - Robnik David
       6 - Ažman Izar
  74'     16 - Strojanšek Žan
       4 - Nerat Nace
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan