Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 23/24
  Zapisnik: 2. krog 10.09.23
   TEKMA: Dravinja - Šmartno 1928 5 : 3 (2 : 1)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 25
   Glavni sodnik Kocijan Blaž
   1. pomočnik: Arih Tomaž
   2. pomočnik: Bytyqi Arlind
   Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja
Priimek in ime
  1  Pilih Maj (V)
  5  Moravec Benjamin
  7  Brglez Benjamin
  9  Hribernik Luka (K)
  10  Herman Enej
  11  Mikša Tim
  13  Ratković Macuh Jaka
  15  Šipka Tian
  16  Vodopivec Aljaž
  17  Janžič Lan
  19  Jager Tilen
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Basle Matic (V)
  2  Hrustić Amer
  3  Trumić Ajas
  4  Daničić Luka
  5  Hankić Isak
  7  Lubej Jaka
  8  Dokler Miha
  9  Stožir Blaž
  10  Buljubašić Safet
  11  Shala Blendi
  17  Halilović Ajas
  Rezervni igralci
  2  Tome Ciril
  3  Šelih Marko
  4  Celcer Lan
  6  Selčan Taj
  14  Rečnik Gašper
  18  Žnidarič Gal
  Rezervni igralci
  6  Podbregar Alex
  12  Vuzem Gal
  15  Brkić Luka
  18  Hudolin Oskar
  19  Turinek Andraž
  20  Vuzem Tim
   TRENER
   Dravinja
   Vodopivec Brane
   Šmartno 1928
   Hudarin Matic
   STRELCI
   Dravinja
   1 : 0 11 - Mikša Tim (21')
   2 : 1 17 - Janžič Lan (41')
   3 : 1 7 - Brglez Benjamin (48')
   4 : 1 15 - Šipka Tian (57')
   5 : 3 19 - Jager Tilen (94')
   Šmartno 1928
   1 : 1   8 - Dokler Miha (36') 
   4 : 2   17 - Halilović Ajas (58') 
   4 : 3   8 - Dokler Miha (72') 
   OPOMINJANI
   Dravinja
    5 - Moravec Benjamin (69')
    7 - Brglez Benjamin (79')
   Šmartno 1928
    2 - Hrustić Amer (33')
    4 - Daničić Luka (46')
    3 - Trumić Ajas (56')
    11 - Shala Blendi (79')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Dravinja
   Šmartno 1928
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  60'     4 - Celcer Lan
       9 - Hribernik Luka
  80'     14 - Rečnik Gašper
       15 - Šipka Tian
  90'     6 - Selčan Taj
       10 - Herman Enej
  90'     3 - Šelih Marko
       11 - Mikša Tim
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  55'     20 - Vuzem Tim
       10 - Buljubašić Safet
  65'     19 - Turinek Andraž
       7 - Lubej Jaka
  68'     15 - Brkić Luka
       3 - Trumić Ajas
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan