Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 23/24
  Zapisnik: 2. krog 10.09.23
   TEKMA: NK Rogaška - ND Mozirje - NK Ljubno 3 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Rogaška Slatina - ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Plevčak Dejan
   1. pomočnik: Krašovic Gašper
   2. pomočnik: Vozlič David
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška
Priimek in ime
  4  Majer Nejc
  5  Hernavs Miha
  8  Posilović Leonardo
  9  Dimec Tadej
  10  Krizmanić Borna
  11  Urlep Blaž
  14  Kecur Niko
  15  Drofenik Žiga
  19  Cesarec Vid
  20  Humski Gal
  30  Lorber Žan
   ND Mozirje - NK Ljubno
Priimek in ime
  1  Kolenc Aljaž
  3  Kolar Bor
  4  Nerat Nace
  6  Podvratnik Urban
  7  Pikl Anžej
  9  Lekše Rok
  10  Bele Nejc
  13  Ažman Izar
  15  Atelšek Tim
  19  Lončar Rok
  21  Sem Luka
  Rezervni igralci
  1  Bele Luka
  2  Šturbej Luka
  6  Lipnik Niko
  7  Bezjak Nejc
  16  Ledinek Marcel
  23  Kačičnik Miha
  Rezervni igralci
  5  Jeraj Kimi
  8  Klačko Lik Filip
  11  Zamernik Rok
  16  Strojanšek Žan
  17  Finkšt Tom
  51  Kerznar Miha
   TRENER
   NK Rogaška
   Kačičnik Aleš
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Pezić Ilija
   STRELCI
   NK Rogaška
   1 : 0 9 - Dimec Tadej (8')
   2 : 0 8 - Posilović Leonardo (26')
   3 : 0 7 - Bezjak Nejc (71')
   ND Mozirje - NK Ljubno
   OPOMINJANI
   NK Rogaška
    11 - Urlep Blaž (60')
    5 - Hernavs Miha (90')
   ND Mozirje - NK Ljubno
    13 - Ažman Izar (40')
    17 - Finkšt Tom (55')
    4 - Nerat Nace (72')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  55'     7 - Bezjak Nejc
       4 - Majer Nejc
  77'     6 - Lipnik Niko
       20 - Humski Gal
  77'     2 - Šturbej Luka
       19 - Cesarec Vid
  77'     16 - Ledinek Marcel
       8 - Posilović Leonardo
  77'     23 - Kačičnik Miha
       11 - Urlep Blaž
   ND Mozirje - NK Ljubno
  Minuta  Igralec
  46'     5 - Jeraj Kimi
       19 - Lončar Rok
  46'     17 - Finkšt Tom
       3 - Kolar Bor
  72'     8 - Klačko Lik Filip
       13 - Ažman Izar
  77'     16 - Strojanšek Žan
       4 - Nerat Nace
  80'     11 - Zamernik Rok
       10 - Bele Nejc
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
14. krog 18.11.23
Premium Dobrovce : Zavrč 0 : 3
Brežice 1919 Terme Čatež : Hajdina 3 : 1
Šampion : Drava Ptuj 0 : 0
Korotan Prevalje : ZASE Videm 1 : 1
Podvinci : Koroška Dravograd 6 : 2
Avto Rajh Ljutomer : Rače 1 : 0
Šmartno 1928 : Krško 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan