Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga - Golgeter 23/24
  Zapisnik: 19. krog 11.05.24
   TEKMA: NK Žalec - Mons Claudius 3 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Žalec - Športni center Žalec    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Jarc Filip
   1. pomočnik: Arih Tomaž
   2. pomočnik: Knez Aljaž
   Delegat: Karlin Marko
   POSTAVI
   NK Žalec
Priimek in ime
  3  Tavčar Leonardo (K)
  4  Mitrović Stefan
  8  Lesjak Kevin
  10  Jahdauti Edison
  11  Udovč Tilen
  12  Ločnikar Anže (V)
  13  Petek Pascal
  15  Kompan Tilen
  16  Švec Gal
  19  Kocjančič Žan Luka
  21  Rogl Aljaž
   Mons Claudius
Priimek in ime
  5  Lugi Argjent
  6  Peček Niko (K)
  7  Gajšek Vitan
  8  But Gorazd
  10  Kramarič Niko
  11  Deljić David
  13  Koffi Yao Simon
  14  Kovačič Luka
  22  Gajšek Tristan (V)
  95  Vodeb Teodor
  96  Šef Andraž
  Rezervni igralci
  5  Veligošek Gašper
  9  Poklečki Žiga
  17  Komljen Danijel
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Žalec
   Naprudnik Dejan
   Mons Claudius
   But Gorazd
   STRELCI
   NK Žalec
   1 : 1 13 - Petek Pascal (78')
   2 : 1 11 - Udovč Tilen (84')
   3 : 1 11 - Udovč Tilen (93')
   Mons Claudius
   0 : 1   95 - Vodeb Teodor (60') 
   OPOMINJANI
   NK Žalec
    12 - Ločnikar Anže (89')
   Mons Claudius
    11 - Deljić David (35')
    5 - Lugi Argjent (74')
    6 - Peček Niko (88')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Žalec
   Mons Claudius
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan