Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga - Golgeter 23/24
  Zapisnik: 18. krog 04.05.24
   TEKMA: NK Laško - NK Žalec 0 : 6 (0 : 2)
   Kraj: Laško - Stadion Huda jama Laško    Gledalcev: 25
   Glavni sodnik Narat Filip
   1. pomočnik: Kolman Mark
   2. pomočnik: Šeško Nik
   Delegat: Audič Ladislav
   POSTAVI
   NK Laško
Priimek in ime
  1  Vidič Marko (V)
  4  Teršek Mohor
  6  Gluk Jošt
  8  Krašovc Denis
  9  Stopinšek Luka
  13  Vodišek Luka (K)
  14  Golob Iztok
  17  Blatnik Miha
  18  Alauf Fantinatto Nik
  25  Zajc Gregor
  66  Okanović Ado
   NK Žalec
Priimek in ime
  3  Tavčar Leonardo
  4  Veligošek Gašper
  7  Kramarič David
  8  Lesjak Kevin
  9  Poklečki Žiga (K)
  10  Jahdauti Edison
  12  Ločnikar Anže (V)
  15  Kompan Tilen
  16  Švec Gal
  19  Kocjančič Žan Luka
  21  Rogl Aljaž
  Rezervni igralci
  3  Zaveršek Vid
  19  Šanca Žiga
  Rezervni igralci
  2  Kocjančič Žak
  11  Udovč Tilen
  17  Komljen Danijel
   TRENER
   NK Laško
   Privšek Franc
   NK Žalec
   Naprudnik Dejan
   STRELCI
   NK Laško
   NK Žalec
   0 : 1   4 - Veligošek Gašper (10') 
   0 : 2   7 - Kramarič David (22') 
   0 : 3   3 - Tavčar Leonardo (55') 
   0 : 4   3 - Tavčar Leonardo (73') 
   0 : 5   7 - Kramarič David (79') 
   0 : 6   10 - Jahdauti Edison (80') 
   OPOMINJANI
   NK Laško
   NK Žalec
    19 - Kocjančič Žan Luka (26')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Laško
   NK Žalec
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Laško
  Minuta  Igralec
  54'     3 - Zaveršek Vid
       18 - Alauf Fantinatto Nik
  80'     19 - Šanca Žiga
       6 - Gluk Jošt
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  35'     2 - Kocjančič Žak
       16 - Švec Gal
  65'     17 - Komljen Danijel
       4 - Veligošek Gašper
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan