Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga - Golgeter 23/24
  Zapisnik: 17. krog 20.04.24
   TEKMA: ND Mozirje - Mons Claudius 1 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Grošič Kenan
   1. pomočnik: Carevič Milan
   2. pomočnik: Černelič Melani
   Delegat: Solina Benjamin
   POSTAVI
   ND Mozirje
Priimek in ime
  4  Pikl Anžej
  7  Marcen Adam
  9  Lekše Rok
  10  Podvratnik Urban
  11  Skok Jan Franjo
  12  Verdev Žan (V)
  13  Podvratnik Janez
  14  Jelen Žiga
  17  Funtek Matic
  21  Dogaris Jan
  22  Andročec Urh (K)
   Mons Claudius
Priimek in ime
  3  Polajžer Gorazd
  5  Kuljići Denis
  6  Peček Niko (K)
  7  Gajšek Vitan
  9  Tkavc Michell
  14  Kovačič Luka
  15  Krivec Enej
  17  Pobežin Blaž
  22  Gajšek Tristan (V)
  95  Mužar Josip
  96  Šef Andraž
  Rezervni igralci
  5  Atelšek Tim
  8  Iršič Mark
  16  Bele Nejc
  19  Rozoničnik Filip
  20  Sem Luka
  51  Kerznar Miha (V)
  Rezervni igralci
  8  But Gorazd
   TRENER
   ND Mozirje
   Bezovnik David
   Mons Claudius
   But Gorazd
   STRELCI
   ND Mozirje
   1 : 0 4 - Pikl Anžej (37')
   Mons Claudius
   1 : 1   8 - But Gorazd (73') 
   OPOMINJANI
   ND Mozirje
    9 - Lekše Rok (60')
   Mons Claudius
    17 - Pobežin Blaž (42')
    8 - But Gorazd (65')
    6 - Peček Niko (66')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje
   Mons Claudius
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
  24'     16 - Bele Nejc
       21 - Dogaris Jan
  75'     19 - Rozoničnik Filip
       22 - Andročec Urh
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
  44'     8 - But Gorazd
       3 - Polajžer Gorazd
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan