Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga - Golgeter 23/24
  Zapisnik: 12. krog 16.03.24
   TEKMA: ND Mozirje - Mons Claudius 2 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Grošič Kenan
   1. pomočnik: Šašivarević Ermin
   2. pomočnik: Carevič Milan
   Delegat: Solina Benjamin
   POSTAVI
   ND Mozirje
Priimek in ime
  1  Turinski Stefan (V)
  4  Šmigoc Jure (K)
  5  Atelšek Tim
  7  Marcen Adam
  9  Purnat Mario
  10  Podvratnik Urban
  11  Skok Jan Franjo
  15  Založnik Filip
  17  Funtek Matic
  18  Funtek Jure
  19  Dogaris Jan
   Mons Claudius
Priimek in ime
  6  Peček Niko
  7  Gajšek Vitan
  9  Tkavc Michell
  10  Kramarič Niko
  11  Deljić David
  15  Brezinščak Tin
  18  Blaževič Dejan (K)
  22  Gajšek Tristan (V)
  69  Turnšek Val Miha
  95  Mužar Josip
  96  Šef Andraž
  Rezervni igralci
  8  Pikl Anžej
  12  Verdev Žan (V)
  13  Podvratnik Janez
  14  Jelen Žiga
  16  Rozoničnik Filip
  20  Acman Evgen
  22  Andročec Urh
  Rezervni igralci
  3  Pavlovič Jani
  5  Kuljići Denis
  8  But Gorazd
  13  Koffi Yao Simon
  14  Kovačič Luka
   TRENER
   ND Mozirje
   Bezovnik David
   Mons Claudius
   But Gorazd
   STRELCI
   ND Mozirje
   1 : 0 10 - Podvratnik Urban (51')
   2 : 0 18 - Funtek Jure (58')
   Mons Claudius
   2 : 1   14 - Kovačič Luka (86') 
   OPOMINJANI
   ND Mozirje
    5 - Atelšek Tim (28')
    4 - Šmigoc Jure (72')
    22 - Andročec Urh (90')
   Mons Claudius
    11 - Deljić David (56')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje
   Mons Claudius
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
  46'     22 - Andročec Urh
       5 - Atelšek Tim
  65'     8 - Pikl Anžej
       9 - Purnat Mario
  75'     14 - Jelen Žiga
       7 - Marcen Adam
  84'     16 - Rozoničnik Filip
       4 - Šmigoc Jure
  90'     20 - Acman Evgen
       10 - Podvratnik Urban
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
  68'     14 - Kovačič Luka
       11 - Deljić David
  68'     5 - Kuljići Denis
       9 - Tkavc Michell
  73'     13 - Koffi Yao Simon
       10 - Kramarič Niko
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan