Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga - Golgeter 23/24
  Zapisnik: 12. krog 16.03.24
   TEKMA: NK Žalec - NK Ljubno ob Savinji 4 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Žalec - Športni center Žalec    Gledalcev: 26
   Glavni sodnik Narat Filip
   1. pomočnik: Kolman Mark
   2. pomočnik: Pehar Jakob
   Delegat: Herič Aleš
   POSTAVI
   NK Žalec
Priimek in ime
  6  Tavčar Leonardo
  7  Kompan Tilen
  8  Mitrović Stefan
  9  Poklečki Žiga (K)
  10  Kramarič David
  11  Jahdauti Edison
  12  Grobelnik Jaka (V)
  13  Petek Pascal
  16  Lesjak Kevin
  21  Švec Gal
  22  Kocjančič Žan Luka
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  2  Kokovnik Rene
  4  Kopušar Vito
  7  Nerat Aljaž
  9  Jeraj Kimi
  11  Zamernik Tom
  13  Strmčnik Jaka (V)
  20  Podkrižnik Anza
  23  Bogdan Jan (K)
  24  Slatinšek Matevž
  25  Dogaris Maj
  Rezervni igralci
  14  Kveder Jan
  15  Sinožić Tilen
  17  Kocjančič Žak
  20  Hrastnik Avbelj Matevž
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Žalec
   Naprudnik Dejan
   NK Ljubno ob Savinji
   Rudnik Rajko
   STRELCI
   NK Žalec
   1 : 0 6 - Tavčar Leonardo (6')
   2 : 0 6 - Tavčar Leonardo (30')
   3 : 0 10 - Kramarič David (42')
   4 : 0 13 - Petek Pascal (50')11m
   NK Ljubno ob Savinji
   OPOMINJANI
   NK Žalec
   NK Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Žalec
   NK Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  57'     15 - Sinožić Tilen
       13 - Petek Pascal
  57'     14 - Kveder Jan
       6 - Tavčar Leonardo
  57'     17 - Kocjančič Žak
       10 - Kramarič David
  57'     20 - Hrastnik Avbelj Matevž
       7 - Kompan Tilen
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan