Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga - Golgeter 23/24
  Zapisnik: 7. krog 14.10.23
   TEKMA: NK Žalec - ND Mozirje 3 : 2 (2 : 1)
   Kraj: Žalec - Športni center Žalec    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Jarc Filip
   1. pomočnik: Arih Tomaž
   2. pomočnik: Černelič Melani
   Delegat: Mužar Miroslav
   POSTAVI
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Kamerički Andraž (V)
  7  Sinožić Tilen
  9  Poklečki Žiga (K)
  10  Tavčar Leonardo
  11  Udovč Tilen
  13  Petek Pascal
  14  Alijagić Sandin
  16  Kompan Tilen
  17  Vozelj Gregor
  20  Mitrović Stefan
  21  Rogl Aljaž
   ND Mozirje
Priimek in ime
  4  Šmigoc Jure (K)
  5  Atelšek Tim
  7  Marcen Adam
  9  Pikl Anžej
  11  Skok Jan Franjo
  12  Kolenc Aljaž (V)
  13  Podvratnik Janez
  15  Založnik Filip
  17  Funtek Matic
  19  Dogaris Jan
  22  Andročec Urh
  Rezervni igralci
  6  Milutin Dejan
  8  Drobinc Urh
  22  Bošnjak Slobodan
  Rezervni igralci
  1  Smajlovič Mersad (V)
  10  Kramarič David
  20  Acman Evgen
   TRENER
   NK Žalec
   Naprudnik Dejan
   ND Mozirje
   Žurej Bojan
   STRELCI
   NK Žalec
   1 : 1 11 - Udovč Tilen (32')
   2 : 1 10 - Tavčar Leonardo (45')
   3 : 2 10 - Tavčar Leonardo (82')
   ND Mozirje
   0 : 1   4 - Šmigoc Jure (26') 
   2 : 2   7 - Marcen Adam (65') 
   OPOMINJANI
   NK Žalec
    17 - Vozelj Gregor (77')
    16 - Kompan Tilen (91')
   ND Mozirje
    4 - Šmigoc Jure (40')
    7 - Marcen Adam (43')
    9 - Pikl Anžej (62')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Žalec
   ND Mozirje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  66'     8 - Drobinc Urh
       7 - Sinožić Tilen
  83'     22 - Bošnjak Slobodan
       14 - Alijagić Sandin
  87'     6 - Milutin Dejan
       11 - Udovč Tilen
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
  63'     20 - Acman Evgen
       22 - Andročec Urh
  78'     10 - Kramarič David
       7 - Marcen Adam
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan