Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga - Golgeter 23/24
  Zapisnik: 7. krog 14.10.23
   TEKMA: NK Ljubno ob Savinji - Zreče 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Ljubno - Igrišče Foršt Ljubno    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Grošič Kenan
   1. pomočnik: Carevič Milan
   2. pomočnik: Pirečnik Rok Jože
   Delegat: Kusič Gojko
   POSTAVI
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  7  Šramel Aljaž
  8  Golob Rok (K)
  10  Ajnik Matic
  11  Zamernik Tom
  13  Slatinšek Blaž (V)
  20  Podkrižnik Anza
  21  Kokovnik Rene
  23  Bogdan Jan
  25  Dogaris Maj
  26  Ošep Rok
  27  Pustoslemšek Jure
   Zreče
Priimek in ime
  3  Ratkovič Macuh Luka
  6  Črešnar Alen
  9  Poljanec Jan
  10  Završnik Tilen (K)
  11  Tome Martin
  18  Rančan Dejan
  19  Šega Jaka
  22  Ledl Adrian (V)
  29  Naglič Aljaž
  30  Slaček Rožle
  66  Zupanc Terglav Žan
  Rezervni igralci
  12  Kovač Miha
  19  Robnik Primož
  24  Slatinšek Matevž
  Rezervni igralci
  1  Tržan Tim (V)
  7  Lipovec Žiga
  12  Breznik Rene (V)
  14  Založnik Mitja
  15  Bavrk Anel
  17  Pintarič Borut
   TRENER
   NK Ljubno ob Savinji
   Rudnik Rajko
   Zreče
   Ratkovič Boštjan
   STRELCI
   NK Ljubno ob Savinji
   Zreče
   0 : 1   66 - Zupanc Terglav Žan (44')  11m
   0 : 2   29 - Naglič Aljaž (77') 
   OPOMINJANI
   NK Ljubno ob Savinji
    21 - Kokovnik Rene (63')
    13 - Slatinšek Blaž (78')
   Zreče
    7 - Lipovec Žiga (78')
    3 - Ratkovič Macuh Luka (93')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Ljubno ob Savinji
   Zreče
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  70'     19 - Robnik Primož
       8 - Golob Rok
  77'     24 - Slatinšek Matevž
       26 - Ošep Rok
  89'     12 - Kovač Miha
       21 - Kokovnik Rene
   Zreče
  Minuta  Igralec
  62'     7 - Lipovec Žiga
       11 - Tome Martin
  82'     15 - Bavrk Anel
       10 - Završnik Tilen
  85'     17 - Pintarič Borut
       19 - Šega Jaka
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan