Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga - Golgeter 23/24
  Zapisnik: 2. krog 09.09.23
   TEKMA: NK Ljubno ob Savinji - NK Šmarje pri Jelšah 2 : 3 (2 : 3)
   Kraj: Ljubno - Igrišče Foršt Ljubno    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Narat Filip
   1. pomočnik: Vozlič David
   2. pomočnik: Pehar Jakob
   Delegat: Mužar Miroslav
   POSTAVI
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  4  Podkrižnik Anza
  5  Blažević Adrian
  7  Nerat Aljaž
  8  Golob Rok
  10  Šramel Aljaž
  11  Zamernik Tom
  13  Slatinšek Blaž (V)
  19  Robnik Primož
  23  Bogdan Jan (K)
  25  Dogaris Maj
  26  Ošep Rok
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Hercog Blaž (V)
  3  Pevec Kevin
  5  Bračun Nik
  7  Fišer Valentin (K)
  8  Canoski Nihat
  9  Ivanuš Alen
  10  Korez Andraž
  11  Mikez Tjaš
  16  Kresnik Filip
  20  Čater Žan
  21  Kolar Matjaž
  Rezervni igralci
  2  Klemenšek Simon
  3  Kokovnik Rene
  6  Klemenšek blaž
  Rezervni igralci
  2  Drofenik Alen
  6  Toplak Patrik
  17  Toplak Kristjan
  19  Korez Tilen
  22  Gajšek Blaž
   TRENER
   NK Ljubno ob Savinji
   Rudnik Rajko
   NK Šmarje pri Jelšah
   Stepišnik Perdih Timen
   STRELCI
   NK Ljubno ob Savinji
   1 : 0 5 - Blažević Adrian (14')
   2 : 0 8 - Golob Rok (19')
   NK Šmarje pri Jelšah
   2 : 1   10 - Korez Andraž (28') 
   2 : 2   10 - Korez Andraž (29') 
   2 : 3   7 - Fišer Valentin (30') 
   OPOMINJANI
   NK Ljubno ob Savinji
    4 - Podkrižnik Anza (71')
   NK Šmarje pri Jelšah
    5 - Bračun Nik (50')
    22 - Gajšek Blaž (54')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Ljubno ob Savinji
   NK Šmarje pri Jelšah
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  74'     6 - Klemenšek blaž
       19 - Robnik Primož
  84'     2 - Klemenšek Simon
       26 - Ošep Rok
  84'     3 - Kokovnik Rene
       8 - Golob Rok
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  23'     22 - Gajšek Blaž
       11 - Mikez Tjaš
  46'     17 - Toplak Kristjan
       21 - Kolar Matjaž
  66'     19 - Korez Tilen
       8 - Canoski Nihat
  87'     6 - Toplak Patrik
       10 - Korez Andraž
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan