Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 25. krog 18.05.24
   TEKMA: Šampion - Rače 2 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Kapun Matej
   1. pomočnik: Barovič Nejc
   2. pomočnik: Filipič Rene
   Delegat: Močnik Vlado
   POSTAVI
   Šampion
Priimek in ime
  1  Požun Kožel Anej (V)
  2  Selčan Jan
  7  Macerl Rožle
  8  Kozar Tin
  10  Čufer Miha
  13  Šiljeg Niki
  14  Pušnik Nik
  17  Vouk Gašper
  20  Kužner Rok
  22  Petkovič Jan (K)
  23  Beršnjak David
   Rače
Priimek in ime
  2  Leben Daniel
  3  Guimerans Lorenzo Jorge
  4  Pristovnik Aljaž (K)
  5  Horvat Alen
  7  Pipenbaher Nejc
  10  Vodeb Tim
  11  Svenšek Jure
  20  Kokol Tai
  22  Rakar Michael
  24  Kogoj Rok
  33  Zupan Anej (V)
  Rezervni igralci
  3  Hodnik Nik Gašper
  5  Dobovičnik Ben
  6  Held Patric
  11  Šiljeg Leon
  19  Šmit Žan
  Rezervni igralci
  1  Pesek Nejc (V)
  8  Knez Alen
  9  Novak Nino
  13  Pipenbaher Gašper
  16  Merlak Renato
  17  Rajšp Žan
  21  Ravnjak Gregor
   TRENER
   Šampion
   Rače
   Šalamun Anton
   STRELCI
   Šampion
   1 : 1 23 - Beršnjak David (21')
   2 : 1 11 - Šiljeg Leon (53')
   Rače
   0 : 1   4 - Pristovnik Aljaž (13') 
   2 : 2   17 - Rajšp Žan (81') 
   2 : 3   5 - Horvat Alen (92') 
   OPOMINJANI
   Šampion
    10 - Čufer Miha (12')
    8 - Kozar Tin (68')
    22 - Petkovič Jan (71')
    17 - Vouk Gašper (77')
   Rače
    13 - Pipenbaher Gašper (77')
    8 - Knez Alen (83')
    9 - Novak Nino (92')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šampion
   Rače
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šampion
  Minuta  Igralec
  46'     5 - Dobovičnik Ben
       7 - Macerl Rožle
  46'     11 - Šiljeg Leon
       10 - Čufer Miha
  79'     6 - Held Patric
       17 - Vouk Gašper
  88'     19 - Šmit Žan
       14 - Pušnik Nik
   Rače
  Minuta  Igralec
  60'     8 - Knez Alen
       20 - Kokol Tai
  60'     13 - Pipenbaher Gašper
       11 - Svenšek Jure
  73'     9 - Novak Nino
       10 - Vodeb Tim
  73'     17 - Rajšp Žan
       22 - Rakar Michael
  79'     21 - Ravnjak Gregor
       24 - Kogoj Rok
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan