Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 24. krog 11.05.24
   TEKMA: Rače - Premium Dobrovce 1 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Rače - Igrišče Rače    Gledalcev: 300
   Glavni sodnik Čontala Matej
   1. pomočnik: Šašivarević Ermin
   2. pomočnik: Boškič Andrej
   Delegat: Močnik Vlado
   POSTAVI
   Rače
Priimek in ime
  3  Guimerans Lorenzo Jorge
  4  Pristovnik Aljaž (K)
  5  Horvat Alen
  7  Pipenbaher Nejc
  8  Pipenbaher Gašper
  10  Vodeb Tim
  18  Leben Daniel
  22  Rakar Michael
  23  Dodlek Timotej
  24  Kogoj Rok
  33  Zupan Anej (V)
   Premium Dobrovce
Priimek in ime
  1  Jurič Anej (V)
  4  Šket Lan
  5  Šabotić Ferid
  6  Vršič Anej
  7  Bek Jan
  8  Sagadin Kristjan (K)
  9  Podbrežnik Elvino
  13  Pene Loambo Lungi
  14  Šimundža Jure
  20  Mlinar Andraž
  23  Čeh Kristjan
  Rezervni igralci
  1  Pesek Nejc (V)
  2  Trantura Jure
  9  Novak Nino
  11  Svenšek Jure
  15  Berisha Valmir
  17  Rajšp Žan
  20  Kokol Tai
  Rezervni igralci
  10  Kamenšek Pahič Marsel
  15  Repnik Vid
  24  Šimundža Luka
   TRENER
   Rače
   Premium Dobrovce
   Šket Gorazd
   STRELCI
   Rače
   1 : 0 4 - Pristovnik Aljaž (44')
   Premium Dobrovce
   OPOMINJANI
   Rače
   Premium Dobrovce
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Rače
   Premium Dobrovce
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Rače
  Minuta  Igralec
  69'     17 - Rajšp Žan
       22 - Rakar Michael
  76'     11 - Svenšek Jure
       10 - Vodeb Tim
  85'     20 - Kokol Tai
       8 - Pipenbaher Gašper
   Premium Dobrovce
  Minuta  Igralec
  75'     24 - Šimundža Luka
       23 - Čeh Kristjan
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan