Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 23. krog 04.05.24
   TEKMA: IBLO Podvinci - Rače 2 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Podvinci - Igrišče Podvinci    Gledalcev: 300
   Glavni sodnik Misja Tjaša
   1. pomočnik: Tušak Nejc
   2. pomočnik: Herženjak Patrik
   Delegat: Huselja Emir
   POSTAVI
   IBLO Podvinci
Priimek in ime
  2  Šalamun Tjaž
  5  Ramšak Žiga
  8  Orovič Jernej (K)
  10  Zajko Jan Ziko
  15  Dumbović Karlo
  18  Modrič Timotej
  19  Cajnko Tibor (V)
  21  Osterc Robert
  22  Anžel Leon
  42  Živič David
  77  Zamuda Horvat Žan
   Rače
Priimek in ime
  3  Guimerans Lorenzo Jorge
  4  Pristovnik Aljaž (K)
  5  Horvat Alen
  8  Knez Alen
  13  Pipenbaher Gašper
  17  Rajšp Žan
  18  Leben Daniel
  20  Kokol Tai
  22  Rakar Michael
  23  Dodlek Timotej
  33  Zupan Anej (V)
  Rezervni igralci
  3  Vajngerl Rok
  4  Bratec Alen
  7  Akanni Samid Eniafe Oluwatimilehin
  14  Kirbiš Anej
  17  Černel Miha
  23  Vogrinec Leon (V)
  27  Kolenko Jakob
  Rezervni igralci
  1  Pesek Nejc (V)
  9  Novak Nino
  10  Svenšek Jure
  11  Krasniqi Altin
  15  Berisha Valmir
  21  Ravnjak Gregor
  24  Kogoj Rok
   TRENER
   IBLO Podvinci
   Čeh Aleš
   Rače
   Šalamun Anton
   STRELCI
   IBLO Podvinci
   1 : 1 77 - Zamuda Horvat Žan (66')
   2 : 1 8 - Orovič Jernej (72')
   Rače
   0 : 1   13 - Pipenbaher Gašper (40') 
   OPOMINJANI
   IBLO Podvinci
    18 - Modrič Timotej (32')
    15 - Dumbović Karlo (85')
   Rače
    8 - Knez Alen (26')
    9 - Novak Nino (95')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
    Šalamun Anton (92')
   IZKLJUČENI
   IBLO Podvinci
   Rače
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   IBLO Podvinci
  Minuta  Igralec
  72'     27 - Kolenko Jakob
       18 - Modrič Timotej
  72'     7 - Akanni Samid Eniafe Oluwatimilehin
       77 - Zamuda Horvat Žan
  87'     17 - Černel Miha
       21 - Osterc Robert
  93'     14 - Kirbiš Anej
       10 - Zajko Jan Ziko
  93'     4 - Bratec Alen
       15 - Dumbović Karlo
   Rače
  Minuta  Igralec
  66'     11 - Krasniqi Altin
       17 - Rajšp Žan
  66'     10 - Svenšek Jure
       20 - Kokol Tai
  78'     24 - Kogoj Rok
       13 - Pipenbaher Gašper
  78'     9 - Novak Nino
       22 - Rakar Michael
  84'     21 - Ravnjak Gregor
       8 - Knez Alen
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan