Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 23. krog 04.05.24
   TEKMA: Hajdina - Koroška Dravograd 9 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Spodnja Hajdina - Športni park Spodnja Hajdina - glavno igr. NT    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Šepec Anže
   1. pomočnik: Šašivarević Ermin
   2. pomočnik: Boškič Andrej
   Delegat: Bukovec Miran
   POSTAVI
   Hajdina
Priimek in ime
  2  Horvat Rok
  4  Drevenšek Marko
  5  Rajh Tilen
  6  Medved Rok
  7  Vogrinec Valentin
  8  Pal Matej (K)
  9  Emeršič Ian
  16  Medved Nejc
  21  Tomanič Urban
  37  Petek Timotej
  99  Zupanič Tibor (V)
   Koroška Dravograd
Priimek in ime
  1  Trajkovski Tadej (V)
  2  Ferčec Anej
  4  Lampret Jan
  7  Preksavec Miha
  9  Kogelnik Peter
  10  Smrečnik Boštjan
  11  Klampfer Enej
  14  Čede Gal
  15  Kert Jaka
  18  Uranek Leon
  95  Rogina Davor (K)
  Rezervni igralci
  13  Kovačec Klemen
  15  Cep Peter
  18  Bojnec Matija
  19  Wolf Leon
  23  Mesarič Rok
  29  Šešo Zafošnik Tomaž (V)
  72  Jazbec Blaž
  Rezervni igralci
  12  Kadiš Jošt (V)
  13  Račnik Jaka
  17  Strojnik Žan
  19  Kovše Gal
   TRENER
   Hajdina
   Emeršič Miran
   Koroška Dravograd
   Sentič Goran
   STRELCI
   Hajdina
   1 : 0 4 - Drevenšek Marko (9')
   2 : 0 7 - Vogrinec Valentin (34')
   3 : 0 16 - Medved Nejc (45')
   4 : 0 9 - Emeršič Ian (49')
   5 : 0 18 - Bojnec Matija (59')
   6 : 0 18 - Bojnec Matija (66')
   7 : 0 72 - Jazbec Blaž (72')
   8 : 0 9 - Emeršič Ian (85')
   9 : 0 9 - Emeršič Ian (89')
   Koroška Dravograd
   OPOMINJANI
   Hajdina
    6 - Medved Rok (83')
    37 - Petek Timotej (88')
   Koroška Dravograd
    10 - Smrečnik Boštjan (86')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Hajdina
   Koroška Dravograd
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Hajdina
  Minuta  Igralec
  42'     23 - Mesarič Rok
       8 - Pal Matej
  56'     15 - Cep Peter
       4 - Drevenšek Marko
  56'     18 - Bojnec Matija
       16 - Medved Nejc
  68'     72 - Jazbec Blaž
       7 - Vogrinec Valentin
  68'     19 - Wolf Leon
       21 - Tomanič Urban
   Koroška Dravograd
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Strojnik Žan
       14 - Čede Gal
  60'     12 - Kadiš Jošt
       1 - Trajkovski Tadej
  68'     19 - Kovše Gal
       18 - Uranek Leon
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan