Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 21. krog 21.04.24
   TEKMA: Šmartno 1928 - Rače 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Šmartno ob Paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 120
   Glavni sodnik Čontala Matej
   1. pomočnik: Mileta Lovro
   2. pomočnik: Bezjak Boštjan
   Delegat: Panikvar Benjamin
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Aravs Miha (V)
  3  Šodić Uroš
  4  Marković Andrej
  5  Omerovič Semin (K)
  7  Sojč Žiga
  9  Križnik Sašo
  10  Pranjič Darko
  14  Pfeifer Urh
  16  Vižintin Pavel
  18  Volk Anže
  19  Zapušek Jure
   Rače
Priimek in ime
  1  Pesek Nejc (V)
  3  Guimerans Lorenzo Jorge
  4  Pristovnik Aljaž (K)
  5  Horvat Alen
  6  Svenšek Jure
  7  Pipenbaher Nejc
  8  Knez Alen
  10  Vodeb Tim
  13  Pipenbaher Gašper
  18  Leben Daniel
  23  Dodlek Timotej
  Rezervni igralci
  8  Kopušar Žan
  11  Podbrežnik Dejan
  12  Grašič Rok (V)
  13  Brinovšek Žiga
  15  Zabukovnik Nejc
  17  Gegić Dejan
  20  Mežnar Matjaž
  Rezervni igralci
  11  Krasniqi Altin
  17  Rajšp Žan
  20  Kokol Tai
  21  Ravnjak Gregor
  22  Rakar Michael
  24  Kogoj Rok
  33  Zupan Anej (V)
   TRENER
   Šmartno 1928
   Smajlović Ramiz
   Rače
   Šalamun Anton
   STRELCI
   Šmartno 1928
   Rače
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
    3 - Šodić Uroš (55')
    11 - Podbrežnik Dejan (90')
   Rače
    13 - Pipenbaher Gašper (35')
    8 - Knez Alen (74')
    23 - Dodlek Timotej (91')
   Uradne osebe
    Smajlović Ramiz (87')
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
   Rače
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  70'     8 - Kopušar Žan
       9 - Križnik Sašo
  80'     11 - Podbrežnik Dejan
       5 - Omerovič Semin
  86'     17 - Gegić Dejan
       18 - Volk Anže
   Rače
  Minuta  Igralec
  68'     22 - Rakar Michael
       13 - Pipenbaher Gašper
  68'     20 - Kokol Tai
       6 - Svenšek Jure
  80'     24 - Kogoj Rok
       18 - Leben Daniel
  80'     17 - Rajšp Žan
       10 - Vodeb Tim
  90'     11 - Krasniqi Altin
       7 - Pipenbaher Nejc
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan