Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 21. krog 20.04.24
   TEKMA: Hajdina - Drava Ptuj 3 : 2 (2 : 0)
   Kraj: Spodnja Hajdina - Športni park Spodnja Hajdina - glavno igr. NT    Gledalcev: 500
   Glavni sodnik Jezeršek Tomaž
   1. pomočnik: Jonke Mitja
   2. pomočnik: Racaj Fatlind
   Delegat: Močnik Vlado
   POSTAVI
   Hajdina
Priimek in ime
  2  Horvat Rok
  4  Drevenšek Marko
  8  Pal Matej (K)
  13  Kovačec Klemen
  16  Medved Nejc
  20  Lipavšek Kristian
  21  Tomanič Urban
  37  Petek Timotej
  72  Gojkošek Tomaž
  92  Ljubec Daniel
  99  Zupanič Tibor (V)
   Drava Ptuj
Priimek in ime
  1  Lampret Jan (V)
  4  Vidovič Žan
  6  Lovenjak Luka (K)
  7  Kmetec Tai
  9  Šalamun Niko
  14  Čuš Rene
  18  Rogina Simon
  19  Hren Nik
  21  Doplihar Liam
  25  Satler Jan
  29  Janežič Filip
  Rezervni igralci
  5  Rajh Tilen
  7  Vogrinec Valentin
  9  Emeršič Ian
  15  Cep Peter
  18  Bojnec Matija
  23  Mesarič Rok
  29  Šešo Zafošnik Tomaž (V)
  Rezervni igralci
  8  Sakač Leon
  11  Damjanovič Anej
  12  Gorenjak Jan Vid (V)
  13  Voda Marko
  17  Karo Tine
  32  Debelak Tevž
   TRENER
   Hajdina
   Emeršič Miran
   Drava Ptuj
   Arsić Jura
   STRELCI
   Hajdina
   1 : 0 37 - Petek Timotej (22')
   2 : 0 16 - Medved Nejc (40')
   3 : 1 92 - Ljubec Daniel (67')
   Drava Ptuj
   2 : 1   29 - Janežič Filip (49') 
   3 : 2   8 - Sakač Leon (83') 
   OPOMINJANI
   Hajdina
    72 - Gojkošek Tomaž (92')
   Drava Ptuj
    25 - Satler Jan (58')
    8 - Sakač Leon (81')
    29 - Janežič Filip (89')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Hajdina
   Drava Ptuj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Hajdina
  Minuta  Igralec
  62'     9 - Emeršič Ian
       8 - Pal Matej
  62'     7 - Vogrinec Valentin
       16 - Medved Nejc
  79'     18 - Bojnec Matija
       92 - Ljubec Daniel
  89'     23 - Mesarič Rok
       4 - Drevenšek Marko
  89'     5 - Rajh Tilen
       37 - Petek Timotej
   Drava Ptuj
  Minuta  Igralec
  42'     17 - Karo Tine
       14 - Čuš Rene
  62'     32 - Debelak Tevž
       25 - Satler Jan
  76'     11 - Damjanovič Anej
       7 - Kmetec Tai
  76'     8 - Sakač Leon
       21 - Doplihar Liam
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan