Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 21. krog 20.04.24
   TEKMA: IBLO Podvinci - Šampion 7 : 0 (4 : 0)
   Kraj: Podvinci - Igrišče Podvinci    Gledalcev: 120
   Glavni sodnik Kapun Matej
   1. pomočnik: Tušak Nejc
   2. pomočnik: Filipič Rene
   Delegat: Mijatovič Goran
   POSTAVI
   IBLO Podvinci
Priimek in ime
  2  Šalamun Tjaž
  5  Ramšak Žiga
  8  Orovič Jernej (K)
  9  Pihler Alen
  10  Zajko Jan Ziko
  15  Dumbović Karlo
  19  Cajnko Tibor (V)
  21  Osterc Robert
  22  Anžel Leon
  27  Kolenko Jakob
  77  Zamuda Horvat Žan
   Šampion
Priimek in ime
  1  Požun Kožel Anej (V)
  6  Kozar Tin
  8  Šporin Tomaž
  11  Macerl Rožle
  13  Šiljeg Niki
  14  Pušnik Nik
  19  Vouk Gašper
  20  Beršnjak David
  22  Petkovič Jan (K)
  24  Selčan Jan
  25  Žužek Žan Žak
  Rezervni igralci
  1  Vogrinec Leon (V)
  3  Vajngerl Rok
  4  Bratec Alen
  6  Cesar Jan
  7  Akanni Samid Eniafe Oluwatimilehin
  18  Modrič Timotej
  23  Simonič Anej
  Rezervni igralci
  10  Čufer Miha
  15  Hodnik Nik Gašper
  21  Štante Tjaš
  23  Kužner Rok
   TRENER
   IBLO Podvinci
   Čeh Aleš
   Šampion
   Žilnik Janez
   STRELCI
   IBLO Podvinci
   1 : 0 10 - Zajko Jan Ziko (3')
   2 : 0 8 - Orovič Jernej (17')
   3 : 0 27 - Kolenko Jakob (29')
   4 : 0 7 - Akanni Samid Eniafe Oluwatimilehin (40')
   5 : 0 8 - Orovič Jernej (63')
   6 : 0 7 - Akanni Samid Eniafe Oluwatimilehin (69')
   7 : 0 21 - Osterc Robert (82')
   Šampion
   OPOMINJANI
   IBLO Podvinci
   Šampion
    11 - Macerl Rožle (40')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   IBLO Podvinci
   Šampion
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   IBLO Podvinci
  Minuta  Igralec
  30'     7 - Akanni Samid Eniafe Oluwatimilehin
       9 - Pihler Alen
  46'     4 - Bratec Alen
       15 - Dumbović Karlo
  64'     6 - Cesar Jan
       77 - Zamuda Horvat Žan
  74'     3 - Vajngerl Rok
       22 - Anžel Leon
  74'     18 - Modrič Timotej
       8 - Orovič Jernej
   Šampion
  Minuta  Igralec
  46'     23 - Kužner Rok
       11 - Macerl Rožle
  62'     21 - Štante Tjaš
       24 - Selčan Jan
  62'     10 - Čufer Miha
       19 - Vouk Gašper
  70'     15 - Hodnik Nik Gašper
       8 - Šporin Tomaž
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan