Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 20. krog 13.04.24
   TEKMA: Šampion - Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Golob Janko
   1. pomočnik: Flajšman Jernej
   2. pomočnik: Kamenšek Zdenko
   Delegat: Stančin Marko
   POSTAVI
   Šampion
Priimek in ime
  1  Požun Kožel Anej (V)
  4  Žužek Žan Žak
  6  Kozar Tin
  7  Macerl Rožle
  8  Šporin Tomaž
  10  Čufer Miha
  13  Šiljeg Niki
  14  Pušnik Nik
  17  Vouk Gašper
  22  Petkovič Jan (K)
  23  Beršnjak David
   Brežice 1919 Terme Čatež
Priimek in ime
  1  Grešak Luka (V)
  5  Cerjak Nik
  6  Regović Nikola
  7  Ibrahim Shettima Muhammad
  8  Kustrin Matic
  9  Tanyi Benedek
  10  Klarić Jan
  14  Župančič Jan
  15  Hagan Cade Michael
  16  Vidmar Primož (K)
  19  Lipec Urban
  Rezervni igralci
  2  Selčan Jan
  5  Štante Tjaš
  9  Hodnik Nik Gašper
  11  Goršič Kevin
  20  Kužner Rok
  Rezervni igralci
  4  Hervol Žiga
  12  Krošelj Tijan
  13  Kežman Mark
  17  Sirk Lev
  18  Geč Nik
  20  Kahlina Luka
  21  Bajs Domen
   TRENER
   Šampion
   Žilnik Janez
   Brežice 1919 Terme Čatež
   STRELCI
   Šampion
   1 : 1 17 - Vouk Gašper (31')
   2 : 1 8 - Šporin Tomaž (51')
   Brežice 1919 Terme Čatež
   0 : 1   19 - Lipec Urban (22') 
   2 : 2   10 - Klarić Jan (60') 
   2 : 3   17 - Sirk Lev (83') 
   OPOMINJANI
   Šampion
    22 - Petkovič Jan (24')
   Brežice 1919 Terme Čatež
    10 - Klarić Jan (79')
    5 - Cerjak Nik (86')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šampion
   Brežice 1919 Terme Čatež
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šampion
  Minuta  Igralec
  46'     20 - Kužner Rok
       10 - Čufer Miha
  57'     9 - Hodnik Nik Gašper
       8 - Šporin Tomaž
  57'     5 - Štante Tjaš
       17 - Vouk Gašper
  77'     11 - Goršič Kevin
       7 - Macerl Rožle
  81'     2 - Selčan Jan
       22 - Petkovič Jan
   Brežice 1919 Terme Čatež
  Minuta  Igralec
  64'     18 - Geč Nik
       14 - Župančič Jan
  64'     17 - Sirk Lev
       19 - Lipec Urban
  64'     21 - Bajs Domen
       9 - Tanyi Benedek
  81'     20 - Kahlina Luka
       15 - Hagan Cade Michael
  87'     4 - Hervol Žiga
       6 - Regović Nikola
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan