Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 20. krog 13.04.24
   TEKMA: Drava Ptuj - Koroška Dravograd 5 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Ptuj - Mestni stadion Ptuj    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Šepec Anže
   1. pomočnik: Borovnik Miha
   2. pomočnik: Vozlič David
   Delegat: Gostenčnik Gregor
   POSTAVI
   Drava Ptuj
Priimek in ime
  1  Lampret Jan (V)
  4  Rec Angelo Timotej
  6  Lovenjak Luka
  7  Kmetec Tai
  10  Erhatič Nik (K)
  11  Mlakar Klemen
  14  Čuš Rene
  15  Vidovič Žan
  18  Rogina Simon
  21  Doplihar Liam
  29  Janežič Filip
   Koroška Dravograd
Priimek in ime
  1  Trajkovski Tadej (V)
  2  Ferčec Anej
  4  Lampret Jan
  7  Preksavec Miha
  9  Kogelnik Peter
  10  Milojković Filip
  11  Klampfer Enej
  14  Čede Gal
  16  Ferk Jan
  18  Smrečnik Boštjan
  95  Rogina Davor (K)
  Rezervni igralci
  8  Sakač Leon
  12  Gorenjak Jan Vid (V)
  17  Karo Tine
  19  Hren Nik
  20  Penič Maj
  25  Satler Jan
  32  Debelak Tevž
  Rezervni igralci
  8  Uranek Leon
  12  Kadiš Jošt (V)
  15  Kert Jaka
   TRENER
   Drava Ptuj
   Arsić Jura
   Koroška Dravograd
   STRELCI
   Drava Ptuj
   1 : 0 21 - Doplihar Liam (13')
   2 : 1 10 - Erhatič Nik (53')11m
   3 : 1 21 - Doplihar Liam (62')
   4 : 1 10 - Erhatič Nik (65')11m
   5 : 1 20 - Penič Maj (84')
   Koroška Dravograd
   1 : 1   95 - Rogina Davor (36')  11m
   OPOMINJANI
   Drava Ptuj
    11 - Mlakar Klemen (35')
    4 - Rec Angelo Timotej (55')
    10 - Erhatič Nik (89')
   Koroška Dravograd
    7 - Preksavec Miha (31')
    95 - Rogina Davor (37')
    1 - Trajkovski Tadej (49')
    16 - Ferk Jan (65')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Drava Ptuj
   Koroška Dravograd
    1 - Trajkovski Tadej (51')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Drava Ptuj
  Minuta  Igralec
  62'     20 - Penič Maj
       7 - Kmetec Tai
  62'     17 - Karo Tine
       14 - Čuš Rene
  69'     8 - Sakač Leon
       11 - Mlakar Klemen
  69'     25 - Satler Jan
       4 - Rec Angelo Timotej
  69'     32 - Debelak Tevž
       21 - Doplihar Liam
   Koroška Dravograd
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Kert Jaka
       18 - Smrečnik Boštjan
  52'     12 - Kadiš Jošt
       7 - Preksavec Miha
  60'     8 - Uranek Leon
       95 - Rogina Davor
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan