Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 20. krog 13.04.24
   TEKMA: Rače - Krško 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Rače - Igrišče Rače    Gledalcev: 350
   Glavni sodnik Zelenik Matic
   1. pomočnik: Šprah Robert
   2. pomočnik: Mileta Lovro
   Delegat: Mežnar Tadej
   POSTAVI
   Rače
Priimek in ime
  1  Pesek Nejc (V)
  3  Guimerans Lorenzo Jorge
  4  Pristovnik Aljaž (K)
  5  Horvat Alen
  7  Pipenbaher Nejc
  8  Knez Alen
  13  Pipenbaher Gašper
  18  Leben Daniel
  22  Rakar Michael
  23  Dodlek Timotej
  24  Kogoj Rok
   Krško
Priimek in ime
  1  Goričar Vid (V)
  2  Petančič Tadej
  3  Lokar Klaudio
  5  Stanič Nik
  8  Jurečič Žiga
  9  Ribič Žiga
  11  Regvar Timon
  14  Zbašnik Jakob
  15  Lekše Lan
  17  Radovič Niki
  23  Zakrajšek Tomaž (K)
  Rezervni igralci
  2  Trantura Jure
  6  Svenšek Jure
  10  Vodeb Tim
  11  Krasniqi Altin
  15  Berisha Valmir
  20  Kokol Tai
  33  Zupan Anej (V)
  Rezervni igralci
  6  Kovačič David
  13  Bajc Leon
  16  Belinc Jernej
  19  Drnovšek Miha
  20  Gorenc Rok
  99  Dornik Erazem (V)
   TRENER
   Rače
   Šalamun Anton
   Krško
   Regvar Robert
   STRELCI
   Rače
   1 : 0 10 - Vodeb Tim (74')
   Krško
   1 : 1   8 - Jurečič Žiga (88') 
   OPOMINJANI
   Rače
    23 - Dodlek Timotej (29')
   Krško
    23 - Zakrajšek Tomaž (22')
    2 - Petančič Tadej (58')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Rače
   Krško
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Rače
  Minuta  Igralec
  70'     10 - Vodeb Tim
       13 - Pipenbaher Gašper
  70'     11 - Krasniqi Altin
       22 - Rakar Michael
  73'     20 - Kokol Tai
       24 - Kogoj Rok
  86'     15 - Berisha Valmir
       5 - Horvat Alen
  86'     6 - Svenšek Jure
       8 - Knez Alen
   Krško
  Minuta  Igralec
  54'     19 - Drnovšek Miha
       5 - Stanič Nik
  54'     6 - Kovačič David
       15 - Lekše Lan
  64'     16 - Belinc Jernej
       2 - Petančič Tadej
  83'     13 - Bajc Leon
       3 - Lokar Klaudio
  83'     20 - Gorenc Rok
       17 - Radovič Niki
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan