Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 19. krog 07.04.24
   TEKMA: Šmartno 1928 - Šampion 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Šmartno ob Paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 220
   Glavni sodnik Bezjak Blaž
   1. pomočnik: Bezjak Boštjan
   2. pomočnik: Rumež Aleš
   Delegat: Bezjak Zvonko
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Aravs Miha (V,K)
  3  Šodić Uroš
  4  Marković Andrej
  5  Omerovič Semin
  7  Sojč Žiga
  9  Križnik Sašo
  10  Pranjič Darko
  14  Pfeifer Urh
  16  Vižintin Pavel
  18  Volk Anže
  19  Zapušek Jure
   Šampion
Priimek in ime
  1  Požun Kožel Anej (V)
  2  Selčan Jan
  4  Žužek Žan Žak
  6  Kozar Tin
  7  Macerl Rožle
  9  Stojko Krevzel Gal
  13  Šiljeg Niki
  14  Pušnik Nik
  20  Kužner Rok
  22  Petkovič Jan (K)
  23  Beršnjak David
  Rezervni igralci
  8  Kopušar Žan
  11  Podbrežnik Dejan
  12  Grašič Rok (V)
  15  Zabukovnik Nejc
  17  Gegić Dejan
  20  Mežnar Matjaž
  Rezervni igralci
  3  Šmit Žan
  8  Krasniqi Edonis
  10  Čufer Miha
  11  Šporin Tomaž
  17  Vouk Gašper
  21  Goršič Kevin
   TRENER
   Šmartno 1928
   Smajlović Ramiz
   Šampion
   Žilnik Janez
   STRELCI
   Šmartno 1928
   Šampion
   0 : 1   7 - Macerl Rožle (45') 
   0 : 2   9 - Stojko Krevzel Gal (78') 
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
    16 - Vižintin Pavel (57')
    20 - Mežnar Matjaž (78')
    8 - Kopušar Žan (90')
   Šampion
    23 - Beršnjak David (15')
    11 - Šporin Tomaž (61')
    8 - Krasniqi Edonis (89')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
   Šampion
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  65'     8 - Kopušar Žan
       9 - Križnik Sašo
  65'     11 - Podbrežnik Dejan
       7 - Sojč Žiga
  65'     17 - Gegić Dejan
       18 - Volk Anže
  74'     20 - Mežnar Matjaž
       14 - Pfeifer Urh
  85'     15 - Zabukovnik Nejc
       4 - Marković Andrej
   Šampion
  Minuta  Igralec
  46'     10 - Čufer Miha
       22 - Petkovič Jan
  60'     11 - Šporin Tomaž
       7 - Macerl Rožle
  60'     8 - Krasniqi Edonis
       13 - Šiljeg Niki
  81'     17 - Vouk Gašper
       9 - Stojko Krevzel Gal
  88'     21 - Goršič Kevin
       6 - Kozar Tin
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan