Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 19. krog 06.04.24
   TEKMA: Hajdina - Rače 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Spodnja Hajdina - Športni park Spodnja Hajdina - glavno igr. NT    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Kapun Matej
   1. pomočnik: Herženjak Eric
   2. pomočnik: Tušak Nejc
   Delegat: Borošak Silvo
   POSTAVI
   Hajdina
Priimek in ime
  2  Horvat Rok
  7  Vogrinec Valentin
  8  Pal Matej (K)
  13  Kovačec Klemen
  16  Medved Nejc
  20  Lipavšek Kristian
  21  Tomanič Urban
  37  Petek Timotej
  73  Gojkošek Tomaž
  92  Ljubec Daniel
  99  Zupanič Tibor (V)
   Rače
Priimek in ime
  1  Pesek Nejc (V)
  3  Guimerans Lorenzo Jorge
  4  Pristovnik Aljaž (K)
  5  Horvat Alen
  6  Svenšek Jure
  7  Pipenbaher Nejc
  11  Kogoj Rok
  13  Pipenbaher Gašper
  18  Leben Daniel
  22  Rakar Michael
  23  Dodlek Timotej
  Rezervni igralci
  5  Rajh Tilen
  9  Emeršič Ian
  14  Wolf Leon
  18  Bojnec Matija
  19  Korez Borut
  23  Mesarič Rok
  29  Šešo Zafošnik Tomaž (V)
  Rezervni igralci
  8  Knez Alen
  10  Vodeb Tim
  15  Berisha Valmir
  16  Merlak Renato
  20  Kokol Tai
  21  Ravnjak Gregor
  33  Zupan Anej (V)
   TRENER
   Hajdina
   Emeršič Miran
   Rače
   Šalamun Anton
   STRELCI
   Hajdina
   1 : 1 92 - Ljubec Daniel (82')
   Rače
   0 : 1   22 - Rakar Michael (68') 
   OPOMINJANI
   Hajdina
    7 - Vogrinec Valentin (6')
    13 - Kovačec Klemen (29')
   Rače
    18 - Leben Daniel (75')
    8 - Knez Alen (84')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Hajdina
    13 - Kovačec Klemen (73')
   Rače
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Hajdina
  Minuta  Igralec
  52'     18 - Bojnec Matija
       16 - Medved Nejc
  52'     9 - Emeršič Ian
       7 - Vogrinec Valentin
  79'     5 - Rajh Tilen
       8 - Pal Matej
  83'     23 - Mesarič Rok
       37 - Petek Timotej
   Rače
  Minuta  Igralec
  59'     20 - Kokol Tai
       6 - Svenšek Jure
  74'     8 - Knez Alen
       11 - Kogoj Rok
  74'     10 - Vodeb Tim
       22 - Rakar Michael
  85'     15 - Berisha Valmir
       5 - Horvat Alen
  85'     21 - Ravnjak Gregor
       13 - Pipenbaher Gašper
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan