Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 17. krog 23.03.24
   TEKMA: Hajdina - Šampion 1 : 2 (0 : 2)
   Kraj: Spodnja Hajdina - Športni park Spodnja Hajdina - glavno igr. NT    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Kordež Matic
   1. pomočnik: Majcen Kevin
   2. pomočnik: Kunc Anej
   Delegat: Drnovšek Igor
   POSTAVI
   Hajdina
Priimek in ime
  2  Horvat Rok
  4  Drevenšek Marko
  8  Pal Matej (K)
  9  Emeršič Ian
  13  Kovačec Klemen
  16  Medved Nejc
  20  Lipavšek Kristian
  21  Tomanič Urban
  37  Petek Timotej
  73  Gojkošek Tomaž
  99  Zupanič Tibor (V)
   Šampion
Priimek in ime
  1  Požun Kožel Anej (V)
  2  Selčan Jan
  3  Kužner Rok
  6  Dobovičnik Ben
  10  Kozar Tin
  13  Šiljeg Niki
  14  Pušnik Nik
  15  Krasniqi Edonis
  20  Beršnjak David
  21  Štante Tjaš
  22  Petkovič Jan (K)
  Rezervni igralci
  5  Rajh Tilen
  7  Vogrinec Valentin
  11  Zupanič Jan
  15  Cep Peter
  18  Bojnec Matija
  23  Mesarič Rok
  29  Šešo Zafošnik Tomaž (V)
  Rezervni igralci
  8  Šporin Tomaž
  11  Stojko Krevzel Gal
  23  Goršič Kevin
  24  Macerl Rožle
   TRENER
   Hajdina
   Emeršič Miran
   Šampion
   Žilnik Janez
   STRELCI
   Hajdina
   1 : 2 18 - Bojnec Matija (75')
   Šampion
   0 : 1   10 - Kozar Tin (15') 
   0 : 2   21 - Štante Tjaš (23') 
   OPOMINJANI
   Hajdina
    20 - Lipavšek Kristian (31')
    18 - Bojnec Matija (86')
   Šampion
    20 - Beršnjak David (62')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Hajdina
   Šampion
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Hajdina
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Bojnec Matija
       16 - Medved Nejc
  46'     7 - Vogrinec Valentin
       21 - Tomanič Urban
  73'     23 - Mesarič Rok
       20 - Lipavšek Kristian
  73'     15 - Cep Peter
       9 - Emeršič Ian
   Šampion
  Minuta  Igralec
  63'     24 - Macerl Rožle
       15 - Krasniqi Edonis
  63'     11 - Stojko Krevzel Gal
       6 - Dobovičnik Ben
  76'     8 - Šporin Tomaž
       21 - Štante Tjaš
  84'     23 - Goršič Kevin
       10 - Kozar Tin
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan