Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 17. krog 23.03.24
   TEKMA: Zavrč - Rače 2 : 1 (2 : 1)
   Kraj: Zavrč - Športni park Zavrč    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Jezeršek Tomaž
   1. pomočnik: Močivnik Joži
   2. pomočnik: Gonza Nejc
   Delegat: Tompa Marjan
   POSTAVI
   Zavrč
Priimek in ime
  1  Maroh Žiga (V)
  6  Kukovec Matevž
  7  Predikaka Gregor
  10  Potočnik Denis (K)
  15  Letonja Dario
  16  Jambriško Alen
  19  Bojnec Jaša
  20  Kajzer Rok
  21  Cesar Rok
  22  Koren Marcel
  23  Draškovič Dejan
   Rače
Priimek in ime
  1  Pesek Nejc (V)
  2  Trantura Jure (K)
  3  Guimerans Lorenzo Jorge
  5  Horvat Alen
  7  Pipenbaher Nejc
  13  Leben Daniel
  19  Svenšek Jure
  20  Kokol Tai
  22  Rakar Michael
  23  Dodlek Timotej
  24  Kogoj Rok
  Rezervni igralci
  4  Kelc Vnuk Rok
  8  Vočanec Nikola
  12  Šibila Anže (V)
  14  Furjan Marko
  18  Jakopanec Mihael
  Rezervni igralci
  6  Merlak Renato
  8  Ravnjak Gregor
  9  Novak Nino
  10  Vodeb Tim
  15  Berisha Valmir
  17  Rajšp Žan
  33  Zupan Anej (V)
   TRENER
   Zavrč
   Hojnik Robert
   Rače
   Šalamun Anton
   STRELCI
   Zavrč
   1 : 0 16 - Jambriško Alen (1')
   2 : 1 10 - Potočnik Denis (36')11m
   Rače
   1 : 1   7 - Pipenbaher Nejc (3') 
   OPOMINJANI
   Zavrč
    23 - Draškovič Dejan (25')
    21 - Cesar Rok (69')
    10 - Potočnik Denis (86')
   Rače
    19 - Svenšek Jure (5')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
    Gajić Goran (46')
   IZKLJUČENI
   Zavrč
   Rače
    9 - Novak Nino (90')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
    Gajić Goran (86')
   MENJAVE
   Zavrč
  Minuta  Igralec
  87'     4 - Kelc Vnuk Rok
       15 - Letonja Dario
  91'     8 - Vočanec Nikola
       7 - Predikaka Gregor
   Rače
  Minuta  Igralec
  61'     10 - Vodeb Tim
       20 - Kokol Tai
  77'     17 - Rajšp Žan
       22 - Rakar Michael
  77'     15 - Berisha Valmir
       19 - Svenšek Jure
  87'     9 - Novak Nino
       5 - Horvat Alen
  87'     8 - Ravnjak Gregor
       24 - Kogoj Rok
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan