Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 16. krog 16.03.24
   TEKMA: Šampion - Koroška Dravograd 6 : 0 (4 : 0)
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Golob Janko
   1. pomočnik: Šprah Robert
   2. pomočnik: Flajšman Jernej
   Delegat: Alič Selim
   POSTAVI
   Šampion
Priimek in ime
  1  Požun Kožel Anej (V)
  2  Selčan Jan
  3  Štante Tjaš
  5  Dobovičnik Ben
  6  Kozar Tin
  7  Stojko Krevzel Gal
  13  Šiljeg Niki
  19  Šmit Žan
  20  Kužner Rok
  22  Petkovič Jan (K)
  23  Beršnjak David
   Koroška Dravograd
Priimek in ime
  1  Trajkovski Tadej (V)
  2  Ferčec Anej
  4  Kert Jaka
  7  Smrečnik Boštjan
  11  Uranek Leon
  13  Milojković Filip
  14  Čede Gal
  16  Vidmar Jaka
  17  Strojnik Žan
  18  Preksavec Miha
  95  Rogina Davor (K)
  Rezervni igralci
  4  Pudgar Anej
  8  Šporin Tomaž
  10  Čufer Miha
  11  Krasniqi Edonis
  17  Obreza Tai
  Rezervni igralci
  8  Račnik Jaka
  9  Skrube Žiga
  10  Novak Pino
  12  Kadiš Jošt (V)
  15  Stajnko Knez Noel
  19  Kasami Ali
   TRENER
   Šampion
   Žilnik Janez
   Koroška Dravograd
   Sentič Goran
   STRELCI
   Šampion
   1 : 0 7 - Stojko Krevzel Gal (12')
   2 : 0 5 - Dobovičnik Ben (30')
   3 : 0 20 - Kužner Rok (35')
   4 : 0 6 - Kozar Tin (45')
   5 : 0 11 - Krasniqi Edonis (67')
   6 : 0 6 - Kozar Tin (84')
   Koroška Dravograd
   OPOMINJANI
   Šampion
    3 - Štante Tjaš (23')
   Koroška Dravograd
    95 - Rogina Davor (79')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šampion
   Koroška Dravograd
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šampion
  Minuta  Igralec
  46'     11 - Krasniqi Edonis
       5 - Dobovičnik Ben
  46'     17 - Obreza Tai
       3 - Štante Tjaš
  63'     8 - Šporin Tomaž
       19 - Šmit Žan
  71'     4 - Pudgar Anej
       7 - Stojko Krevzel Gal
   Koroška Dravograd
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Skrube Žiga
       17 - Strojnik Žan
  46'     10 - Novak Pino
       14 - Čede Gal
  60'     15 - Stajnko Knez Noel
       7 - Smrečnik Boštjan
  60'     19 - Kasami Ali
       13 - Milojković Filip
  63'     12 - Kadiš Jošt
       1 - Trajkovski Tadej
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan