Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 15. krog 10.03.24
   TEKMA: ZASE Videm - Rače 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Videm - Športni park Videm    Gledalcev: 240
   Glavni sodnik Nemet Slavko
   1. pomočnik: Filipič Rene
   2. pomočnik: Dovnik Iztok
   Delegat: Bezjak Zvonko
   POSTAVI
   ZASE Videm
Priimek in ime
  2  Mesarič Miha
  5  Zdovc Žiga
  7  Kurež Robert
  10  Krajnc Sebastjan (K)
  11  Ferčec David
  13  Đuran Nejc
  14  Ploj Aljaž
  19  Krušič Žiga
  22  Cesar Blaž
  25  Kelc Klemen
  32  Zajc Denis (V)
   Rače
Priimek in ime
  3  Guimerans Lorenzo Jorge
  4  Pristovnik Aljaž (K)
  6  Ljuboje Branislav
  8  Knez Alen
  10  Vodeb Tim
  13  Leben Daniel
  17  Rajšp Žan
  18  Pipenbaher Gašper
  22  Rakar Michael
  23  Dodlek Timotej
  33  Zupan Anej (V)
  Rezervni igralci
  1  Kokol Žiga (V)
  3  Plajnšek Alen
  9  Špurej Jan
  15  Petek Žan
  23  Kirbiš Anej
  27  Vidovič Domen
  28  Simonič Vid
  Rezervni igralci
  1  Pesek Nejc (V)
  2  Trantura Jure
  9  Novak Nino
  15  Berisha Valmir
  19  Svenšek Jure
  20  Kokol Tai
  24  Kogoj Rok
   TRENER
   ZASE Videm
   Černila Gorazd
   Rače
   Šalamun Anton
   STRELCI
   ZASE Videm
   1 : 0 22 - Cesar Blaž (42')
   2 : 0 7 - Kurež Robert (50')
   Rače
   3 : 0   33 - Zupan Anej (86')  AG
   OPOMINJANI
   ZASE Videm
    7 - Kurež Robert (52')
   Rače
    17 - Rajšp Žan (40')
    18 - Pipenbaher Gašper (61')
    22 - Rakar Michael (72')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ZASE Videm
   Rače
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ZASE Videm
  Minuta  Igralec
  74'     3 - Plajnšek Alen
       19 - Krušič Žiga
  81'     23 - Kirbiš Anej
       11 - Ferčec David
  86'     27 - Vidovič Domen
       14 - Ploj Aljaž
  86'     9 - Špurej Jan
       7 - Kurež Robert
   Rače
  Minuta  Igralec
  29'     24 - Kogoj Rok
       8 - Knez Alen
  46'     19 - Svenšek Jure
       17 - Rajšp Žan
  66'     20 - Kokol Tai
       10 - Vodeb Tim
  81'     15 - Berisha Valmir
       6 - Ljuboje Branislav
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan