Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 15. krog 09.03.24
   TEKMA: Zavrč - Šampion 1 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Zavrč - Športni park Zavrč    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Jezeršek Tomaž
   1. pomočnik: Močivnik Joži
   2. pomočnik: Racaj Fatlind
   Delegat: Mijatovič Goran
   POSTAVI
   Zavrč
Priimek in ime
  6  Kukovec Matevž
  7  Predikaka Gregor
  8  Vočanec Nikola
  10  Potočnik Denis (K)
  11  Lazar Dražen
  12  Šibila Anže (V)
  16  Jambriško Alen
  17  Zorko Rok
  20  Kajzer Rok
  21  Cesar Rok
  22  Koren Marcel
   Šampion
Priimek in ime
  1  Požun Kožel Anej (V)
  2  Selčan Jan
  6  Kozar Tin
  8  Krasniqi Edonis
  9  Hodnik Nik Gašper
  10  Čufer Miha
  14  Pušnik Nik
  17  Vouk Gašper
  20  Kužner Rok
  22  Petkovič Jan (K)
  23  Beršnjak David
  Rezervni igralci
  1  Ljubič Jernej (V)
  4  Kelc Vnuk Rok
  14  Jus Domen
  15  Letonja Dario
  18  Jakopanec Mihael
  19  Pravdič Viktor
  23  Furjan Marko
  Rezervni igralci
  5  Šiljeg Niki
  7  Stojko Krevzel Gal
  11  Šporin Tomaž
  13  Šmit Žan
  19  Drobne Maj
   TRENER
   Zavrč
   Hojnik Robert
   Šampion
   STRELCI
   Zavrč
   1 : 0 6 - Kukovec Matevž (4')
   Šampion
   1 : 1   14 - Pušnik Nik (49')  11m
   1 : 2   7 - Stojko Krevzel Gal (85') 
   OPOMINJANI
   Zavrč
    6 - Kukovec Matevž (81')
   Šampion
    14 - Pušnik Nik (43')
    7 - Stojko Krevzel Gal (50')
    8 - Krasniqi Edonis (58')
    20 - Kužner Rok (79')
    1 - Požun Kožel Anej (88')
    23 - Beršnjak David (89')
    6 - Kozar Tin (90')
   Uradne osebe
    Hojnik Robert (48')
    Kuserbanj Denis (50')
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Zavrč
   Šampion
    14 - Pušnik Nik (58')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Zavrč
  Minuta  Igralec
  66'     15 - Letonja Dario
       17 - Zorko Rok
   Šampion
  Minuta  Igralec
  28'     7 - Stojko Krevzel Gal
       17 - Vouk Gašper
  42'     5 - Šiljeg Niki
       10 - Čufer Miha
  83'     11 - Šporin Tomaž
       9 - Hodnik Nik Gašper
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan