Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 14. krog 18.11.23
   TEKMA: Šampion - Drava Ptuj 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Kokolj Žiga
   1. pomočnik: Selan Žiga
   2. pomočnik: Pušnjak Jure
   Delegat: Novarlič Zoran
   POSTAVI
   Šampion
Priimek in ime
  1  Daničić Nikola (V)
  3  Mrkonjić Neo
  4  Žužek Žan Žak
  7  Macerl Rožle
  10  Štante Tjaš
  11  Krasniqi Edonis
  13  Šiljeg Niki
  14  Pušnik Nik
  17  Torra Jetmir
  20  Kužner Rok
  22  Petkovič Jan (K)
   Drava Ptuj
Priimek in ime
  1  Horvat Matija (V)
  8  Begonja Roko
  9  Šalamun Niko
  10  Erhatič Nik (K)
  11  Mlakar Klemen
  13  Dukađin Dino
  16  Lovenjak Luka
  19  Jadric Nikola Daniel
  20  Janežič Filip
  23  Begović Din
  26  Marot Vito
  Rezervni igralci
  2  Selčan Jan
  5  Kolenc Zevnik Urh
  6  Dobovičnik Ben
  8  Obreza Tai
  9  Goršič Kevin
  12  Cvek Blaž (V)
  19  Šiljeg Leon
  Rezervni igralci
  2  Vogrinec Valentin
  3  Đuran Nejc
  4  Brence Rok
  12  Gorenjak Jan Vid (V)
  14  Vidovič Žan
  15  Blaj Marcel
  17  Kmetec Tai
   TRENER
   Šampion
   Žilnik Janez
   Drava Ptuj
   STRELCI
   Šampion
   Drava Ptuj
   OPOMINJANI
   Šampion
    17 - Torra Jetmir (61')
   Drava Ptuj
    10 - Erhatič Nik (89')
    15 - Blaj Marcel (93')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šampion
   Drava Ptuj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šampion
  Minuta  Igralec
  66'     6 - Dobovičnik Ben
       3 - Mrkonjić Neo
  66'     19 - Šiljeg Leon
       7 - Macerl Rožle
  78'     8 - Obreza Tai
       13 - Šiljeg Niki
  86'     9 - Goršič Kevin
       17 - Torra Jetmir
  86'     5 - Kolenc Zevnik Urh
       10 - Štante Tjaš
   Drava Ptuj
  Minuta  Igralec
  73'     15 - Blaj Marcel
       9 - Šalamun Niko
  73'     17 - Kmetec Tai
       8 - Begonja Roko
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan