Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 14. krog 18.11.23
   TEKMA: Podvinci - Koroška Dravograd 6 : 2 (4 : 0)
   Kraj: Ptuj - Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Kamplet Miha
   1. pomočnik: Sužnik Jure
   2. pomočnik: Marin Jan
   Delegat: Goričan Vojko
   POSTAVI
   Podvinci
Priimek in ime
  5  Ramšak Žiga
  8  Orovič Jernej (K)
  9  Pihler Alen
  10  Zajko Jan Ziko
  12  Gorenjak Patrik (V)
  17  Anžel Leon
  18  Modrič Timotej
  21  Šmrček David
  27  Kolenko Jakob
  39  Dumbović Karlo
  42  Živič David
   Koroška Dravograd
Priimek in ime
  1  Trajkovski Tadej (V)
  2  Jokanovic Luca
  6  Strojnik Žan
  7  Sprinčnik Žan
  8  Kovač Kristijan
  9  Kogelnik Peter
  11  Rizmal Anej
  13  Stajnko Knez Noel
  15  Uranek Leon
  17  Smrečnik Boštjan
  95  Rogina Davor (K)
  Rezervni igralci
  6  Marković Vlado
  7  Petrinec Luka
  13  Simonič Anej
  15  Majcen Marsel
  19  Šlamberger Luka (V)
  22  Vršič Nejc
  Rezervni igralci
  4  Lampret Jan
  10  Račnik Jaka
  12  Petrović Manuel (V)
  14  Kert Jaka
  16  Podlesnik Filip
  19  Kovše Gal
   TRENER
   Podvinci
   Čeh Aleš
   Koroška Dravograd
   Sentič Goran
   STRELCI
   Podvinci
   1 : 0 27 - Kolenko Jakob (6')
   2 : 0 9 - Pihler Alen (9')
   3 : 0 8 - Orovič Jernej (10')
   4 : 0 8 - Orovič Jernej (30')
   5 : 0 21 - Šmrček David (52')
   6 : 1 8 - Orovič Jernej (60')
   Koroška Dravograd
   5 : 1   13 - Stajnko Knez Noel (55') 
   6 : 2   9 - Kogelnik Peter (65') 
   OPOMINJANI
   Podvinci
   Koroška Dravograd
    11 - Rizmal Anej (7')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Podvinci
   Koroška Dravograd
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Podvinci
  Minuta  Igralec
  46'     7 - Petrinec Luka
       39 - Dumbović Karlo
  54'     15 - Majcen Marsel
       42 - Živič David
  62'     13 - Simonič Anej
       10 - Zajko Jan Ziko
  77'     22 - Vršič Nejc
       21 - Šmrček David
   Koroška Dravograd
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Kert Jaka
       17 - Smrečnik Boštjan
  60'     19 - Kovše Gal
       13 - Stajnko Knez Noel
  64'     12 - Petrović Manuel
       1 - Trajkovski Tadej
  64'     16 - Podlesnik Filip
       2 - Jokanovic Luca
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
14. krog 18.11.23
Premium Dobrovce : Zavrč 0 : 3
Brežice 1919 Terme Čatež : Hajdina 3 : 1
Šampion : Drava Ptuj 0 : 0
Korotan Prevalje : ZASE Videm 1 : 1
Podvinci : Koroška Dravograd 6 : 2
Avto Rajh Ljutomer : Rače 1 : 0
Šmartno 1928 : Krško 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan