Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 13. krog 12.11.23
   TEKMA: Šampion - ZASE Videm 0 : 3 (0 : 2)
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Kapun Matej
   1. pomočnik: Kranjc Tomaž
   2. pomočnik: Filipič Rene
   Delegat: Dobrun Žiga
   POSTAVI
   Šampion
Priimek in ime
  1  Daničić Nikola (V)
  2  Selčan Jan
  3  Mrkonjić Neo
  6  Vouk Gašper
  7  Macerl Rožle
  8  Šporin Tomaž
  10  Štante Tjaš
  11  Krasniqi Edonis
  13  Šiljeg Niki
  14  Pušnik Nik
  22  Petkovič Jan (K)
   ZASE Videm
Priimek in ime
  2  Mesarič Miha
  5  Zdovc Žiga (K)
  7  Kurež Robert
  11  Podbrežnik Elvino
  14  Čuš Rene
  15  Petek Žan
  17  Ferčec David
  18  Rogina Simon
  22  Cesar Blaž
  25  Kelc Klemen
  32  Zajc Denis (V)
  Rezervni igralci
  9  Goršič Kevin
  17  Torra Jetmir
  19  Šiljeg Leon
  20  Kužner Rok
  21  Stojko Krevzel Gal
  Rezervni igralci
  1  Kokol Žiga (V)
  9  Špurej Jan
  13  Fridl Teo
  19  Žižek Marcel
  27  Vidovič Domen
  77  Šegula Marko
   TRENER
   Šampion
   Žilnik Janez
   ZASE Videm
   Černila Gorazd
   STRELCI
   Šampion
   ZASE Videm
   0 : 1   18 - Rogina Simon (17')  11m
   0 : 2   7 - Kurež Robert (33')  11m
   0 : 3   77 - Šegula Marko (84') 
   OPOMINJANI
   Šampion
    22 - Petkovič Jan (33')
   ZASE Videm
    77 - Šegula Marko (89')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šampion
   ZASE Videm
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šampion
  Minuta  Igralec
  43'     20 - Kužner Rok
       8 - Šporin Tomaž
  46'     17 - Torra Jetmir
       6 - Vouk Gašper
  66'     9 - Goršič Kevin
       2 - Selčan Jan
  76'     21 - Stojko Krevzel Gal
       13 - Šiljeg Niki
  76'     19 - Šiljeg Leon
       7 - Macerl Rožle
   ZASE Videm
  Minuta  Igralec
  59'     27 - Vidovič Domen
       17 - Ferčec David
  73'     77 - Šegula Marko
       11 - Podbrežnik Elvino
  73'     19 - Žižek Marcel
       22 - Cesar Blaž
  85'     9 - Špurej Jan
       7 - Kurež Robert
  85'     13 - Fridl Teo
       25 - Kelc Klemen
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan