Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 11. krog 28.10.23
   TEKMA: Premium Dobrovce - Rače 2 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Dobrovce - Igrišče Dobrovce    Gledalcev: 350
   Glavni sodnik Golob Janko
   1. pomočnik: Bezjak Boštjan
   2. pomočnik: Barovič Nejc
   Delegat: Mežnar Tadej
   POSTAVI
   Premium Dobrovce
Priimek in ime
  1  Jurič Anej (V)
  2  Filipović Luka
  4  Panić David
  5  Šabotić Ferid
  8  Sagadin Kristjan (K)
  10  Polak Anej
  11  Ferčič Rok
  13  Bek Jan
  14  Šimundža Jure
  20  Mlinar Andraž
  25  Polanec Anei
   Rače
Priimek in ime
  5  Horvat Alen
  6  Ljuboje Branislav
  7  Pipenbaher Nejc
  8  Knez Alen (K)
  13  Pipenbaher Gašper
  16  Svenšek Jure
  18  Leben Daniel
  20  Proykov Goran
  21  Kokol Tai
  24  Kogoj Rok
  33  Pesek Nejc (V)
  Rezervni igralci
  6  Vršič Anej
  7  Petrušić Siniša
  12  Kamenšek Pahič Marsel (V)
  15  Pahernik Jan
  17  Horvat Nick Hanik
  22  Podlesnik Gal
  24  Šimundža Luka
  Rezervni igralci
  1  Zupan Anej (V)
  9  Novak Nino
  10  Lešnik Tilen
  15  Berisha Valmir
  17  Rajšp Žan
   TRENER
   Premium Dobrovce
   Rače
   Šalamun Anton
   STRELCI
   Premium Dobrovce
   1 : 0 8 - Sagadin Kristjan (67')
   2 : 1 20 - Mlinar Andraž (89')
   Rače
   1 : 1   17 - Rajšp Žan (87') 
   OPOMINJANI
   Premium Dobrovce
    14 - Šimundža Jure (5')
    13 - Bek Jan (44')
    4 - Panić David (51')
   Rače
    5 - Horvat Alen (10')
    21 - Kokol Tai (44')
    8 - Knez Alen (91')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Premium Dobrovce
   Rače
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Premium Dobrovce
  Minuta  Igralec
  60'     7 - Petrušić Siniša
       11 - Ferčič Rok
  83'     6 - Vršič Anej
       14 - Šimundža Jure
  83'     22 - Podlesnik Gal
       2 - Filipović Luka
   Rače
  Minuta  Igralec
  78'     15 - Berisha Valmir
       13 - Pipenbaher Gašper
  78'     17 - Rajšp Žan
       24 - Kogoj Rok
  83'     9 - Novak Nino
       20 - Proykov Goran
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan