Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 10. krog 21.10.23
   TEKMA: Avto Rajh Ljutomer - Šampion 1 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Ljutomer - ŠRC Ljutomer    Gledalcev: 200
   Glavni sodnik Kamplet Miha
   1. pomočnik: Dedić Elmedin
   2. pomočnik: Majcen Kevin
   Delegat: Huselja Emir
   POSTAVI
   Avto Rajh Ljutomer
Priimek in ime
  1  Lörinc Marko (V)
  2  Vinter Filip
  3  Nemec Tilen
  4  Bertalanič Nino (K)
  7  Skuhala Mario
  8  Šalamun Karel
  10  Nemec Luka
  11  Munda Primož
  13  Ketiš Tilen
  24  Virag Matej
  26  Fras Andy
   Šampion
Priimek in ime
  1  Daničić Nikola (V)
  3  Mrkonjić Neo
  4  Žužek Žan Žak
  6  Dobovičnik Ben
  13  Šiljeg Niki
  14  Pušnik Nik
  17  Krasniqi Edonis
  18  Petkovič Jan (K)
  19  Torra Jetmir
  20  Kužner Rok
  21  Štante Tjaš
  Rezervni igralci
  5  Semenič Gašper
  6  Kavčič Miha
  12  Vohar Filip (V)
  18  Rudolf Anej
  19  Madon Luka
  20  Panič Primož
  21  Pustinek Vid
  Rezervni igralci
  2  Selčan Jan
  8  Šporin Tomaž
  9  Hodnik Nik Gašper
  10  Obreza Tai
  12  Cvek Blaž (V)
   TRENER
   Avto Rajh Ljutomer
   Viher Rudi
   Šampion
   Žilnik Janez
   STRELCI
   Avto Rajh Ljutomer
   1 : 1 10 - Nemec Luka (65')
   Šampion
   0 : 1   19 - Torra Jetmir (30') 
   1 : 2   9 - Hodnik Nik Gašper (68') 
   OPOMINJANI
   Avto Rajh Ljutomer
    3 - Nemec Tilen (17')
    5 - Semenič Gašper (86')
    2 - Vinter Filip (93')
    24 - Virag Matej (93')
   Šampion
    20 - Kužner Rok (32')
    19 - Torra Jetmir (45')
    1 - Daničić Nikola (86')
    8 - Šporin Tomaž (93')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Avto Rajh Ljutomer
   Šampion
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Avto Rajh Ljutomer
  Minuta  Igralec
  63'     5 - Semenič Gašper
       26 - Fras Andy
  63'     18 - Rudolf Anej
       8 - Šalamun Karel
  82'     19 - Madon Luka
       3 - Nemec Tilen
  82'     20 - Panič Primož
       10 - Nemec Luka
   Šampion
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Hodnik Nik Gašper
       3 - Mrkonjić Neo
  63'     10 - Obreza Tai
       21 - Štante Tjaš
  63'     8 - Šporin Tomaž
       6 - Dobovičnik Ben
  77'     2 - Selčan Jan
       17 - Krasniqi Edonis
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan