Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 8. krog 07.10.23
   TEKMA: Zavrč - Koroška Dravograd 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Zavrč - Športni park Zavrč    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Kapun Matej
   1. pomočnik: Herženjak Patrik
   2. pomočnik: Dovnik Iztok
   Delegat: Glažar Stanislav
   POSTAVI
   Zavrč
Priimek in ime
  1  Maroh Žiga (V)
  3  Zorec Erik
  7  Predikaka Gregor
  9  Cimerman Alen
  10  Potočnik Denis (K)
  14  Kukovec Matevž
  17  Zorko Rok
  19  Bojnec Jaša
  20  Kajzer Rok
  22  Koren Marcel
  23  Draškovič Dejan
   Koroška Dravograd
Priimek in ime
  1  Trajkovski Tadej (V)
  2  Jokanovic Luca
  7  Sprinčnik Žan
  8  Kovač Kristijan
  9  Kogelnik Peter
  10  Smrečnik Boštjan
  13  Preksavec Miha
  14  Čede Gal
  16  Ferk Jan
  19  Račnik Jaka (K)
  95  Rogina Davor
  Rezervni igralci
  4  Mihalić Patrik
  6  Županić Kristijan
  8  Vočanec Nikola
  11  Lazar Dražen
  12  Šibila Anže (V)
  15  Hren Nik
  16  Jambriško Alen
  Rezervni igralci
  4  Lampret Jan
  6  Strojnik Žan
  11  Rizmal Anej
  15  Kert Jaka
  18  Podlesnik Filip
   TRENER
   Zavrč
   Hojnik Robert
   Koroška Dravograd
   Sentič Goran
   STRELCI
   Zavrč
   1 : 0 17 - Zorko Rok (44')
   2 : 0 10 - Potočnik Denis (84')
   3 : 0 19 - Bojnec Jaša (94')
   Koroška Dravograd
   OPOMINJANI
   Zavrč
    19 - Bojnec Jaša (49')
    3 - Zorec Erik (79')
   Koroška Dravograd
    16 - Ferk Jan (59')
    1 - Trajkovski Tadej (76')
    10 - Smrečnik Boštjan (79')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Zavrč
   Koroška Dravograd
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Zavrč
  Minuta  Igralec
  9'     11 - Lazar Dražen
       9 - Cimerman Alen
  79'     4 - Mihalić Patrik
       17 - Zorko Rok
  89'     15 - Hren Nik
       14 - Kukovec Matevž
   Koroška Dravograd
  Minuta  Igralec
  60'     4 - Lampret Jan
       14 - Čede Gal
  60'     11 - Rizmal Anej
       8 - Kovač Kristijan
  71'     6 - Strojnik Žan
       7 - Sprinčnik Žan
  89'     15 - Kert Jaka
       13 - Preksavec Miha
  89'     18 - Podlesnik Filip
       16 - Ferk Jan
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan