Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 8. krog 07.10.23
   TEKMA: Šampion - Podvinci 3 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Jezeršek Tomaž
   1. pomočnik: Marin Jan
   2. pomočnik: Marković Aleksander
   Delegat: Alič Selim
   POSTAVI
   Šampion
Priimek in ime
  1  Daničić Nikola (V)
  2  Selčan Jan
  3  Mrkonjić Neo
  4  Žužek Žan Žak
  8  Memaj Ermal
  13  Šiljeg Niki
  14  Pušnik Nik
  17  Torra Jetmir
  20  Kužner Rok
  21  Štante Tjaš
  22  Petkovič Jan (K)
   Podvinci
Priimek in ime
  5  Ramšak Žiga
  6  Marković Vlado
  8  Orovič Jernej (K)
  10  Zajko Jan Ziko
  18  Modrič Timotej
  19  Cajnko Tibor (V)
  21  Šmrček David
  22  Anžel Leon
  27  Kolenko Jakob
  29  Dumbović Karlo
  42  Živič David
  Rezervni igralci
  6  Drobne Maj
  7  Goršič Kevin
  9  Hodnik Nik Gašper
  10  Mihalič Luka
  12  Cvek Blaž (V)
  19  Djaković Denis
  Rezervni igralci
  7  Petrinec Luka
  13  Pihler Alen
  14  Simonič Anej
  20  Rušitović Stefan
  23  Gorenjak Patrik (V)
   TRENER
   Šampion
   Žilnik Janez
   Podvinci
   Čeh Aleš
   STRELCI
   Šampion
   1 : 0 4 - Žužek Žan Žak (35')11m
   2 : 0 17 - Torra Jetmir (55')
   3 : 1 17 - Torra Jetmir (80')
   Podvinci
   2 : 1   7 - Petrinec Luka (66') 
   3 : 2   8 - Orovič Jernej (93') 
   OPOMINJANI
   Šampion
    20 - Kužner Rok (93')
   Podvinci
    5 - Ramšak Žiga (34')
    27 - Kolenko Jakob (82')
    8 - Orovič Jernej (93')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šampion
   Podvinci
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šampion
  Minuta  Igralec
  68'     9 - Hodnik Nik Gašper
       22 - Petkovič Jan
  68'     10 - Mihalič Luka
       2 - Selčan Jan
  85'     6 - Drobne Maj
       8 - Memaj Ermal
  89'     19 - Djaković Denis
       21 - Štante Tjaš
  89'     7 - Goršič Kevin
       14 - Pušnik Nik
   Podvinci
  Minuta  Igralec
  53'     7 - Petrinec Luka
       6 - Marković Vlado
  72'     13 - Pihler Alen
       29 - Dumbović Karlo
  85'     14 - Simonič Anej
       42 - Živič David
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan