Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 6. krog 24.09.23
   TEKMA: ZASE Videm - Koroška Dravograd 2 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Videm - Športni park Videm    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Gergič Nejc
   1. pomočnik: Šumer Žiga
   2. pomočnik: Lahovič Marcel
   Delegat: Rižnar Stanislav
   POSTAVI
   ZASE Videm
Priimek in ime
  2  Mesarič Miha
  5  Zdovc Žiga (K)
  7  Kurež Robert
  11  Podbrežnik Elvino
  14  Čuš Rene
  15  Petek Žan
  17  Ferčec David
  18  Rogina Simon
  22  Cesar Blaž
  25  Kelc Klemen
  32  Zajc Denis (V)
   Koroška Dravograd
Priimek in ime
  1  Trajkovski Tadej (V)
  3  Jokanovic Luca
  4  Lampret Jan
  7  Rogina Davor
  8  Kovač Kristijan
  9  Sprinčnik Žan
  10  Smrečnik Boštjan
  13  Račnik Jaka (K)
  15  Preksavec Miha
  17  Ferk Jan
  18  Rizmal Anej
  Rezervni igralci
  6  Kokol Teo
  9  Špurej Jan
  12  Kokol Žiga (V)
  19  Žižek Marcel
  27  Vidovič Domen
  77  Šegula Marko
  Rezervni igralci
  5  Kert Jaka
  6  Strojnik Žan
  11  Kovše Gal
  12  Kadiš Jošt (V)
  14  Čede Gal
   TRENER
   ZASE Videm
   Černila Gorazd
   Koroška Dravograd
   Sentič Goran
   STRELCI
   ZASE Videm
   1 : 0 18 - Rogina Simon (48')
   2 : 0 7 - Kurež Robert (50')
   Koroška Dravograd
   OPOMINJANI
   ZASE Videm
    32 - Zajc Denis (45')
    11 - Podbrežnik Elvino (62')
    27 - Vidovič Domen (93')
   Koroška Dravograd
    18 - Rizmal Anej (25')
    17 - Ferk Jan (27')
    7 - Rogina Davor (67')
    3 - Jokanovic Luca (87')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ZASE Videm
   Koroška Dravograd
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ZASE Videm
  Minuta  Igralec
  70'     77 - Šegula Marko
       11 - Podbrežnik Elvino
  70'     27 - Vidovič Domen
       17 - Ferčec David
  79'     19 - Žižek Marcel
       7 - Kurež Robert
  79'     9 - Špurej Jan
       14 - Čuš Rene
  90'     6 - Kokol Teo
       18 - Rogina Simon
   Koroška Dravograd
  Minuta  Igralec
  78'     5 - Kert Jaka
       7 - Rogina Davor
  79'     14 - Čede Gal
       18 - Rizmal Anej
  79'     6 - Strojnik Žan
       13 - Račnik Jaka
  84'     11 - Kovše Gal
       10 - Smrečnik Boštjan
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan