Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 6. krog 23.09.23
   TEKMA: Šampion - Šmartno 1928 2 : 5 (1 : 1)
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Hrvacki Jure
   1. pomočnik: Racaj Fatlind
   2. pomočnik: Kunc Anej
   Delegat: Bukovec Miran
   POSTAVI
   Šampion
Priimek in ime
  2  Selčan Jan
  3  Mrkonjić Neo
  4  Žužek Žan Žak
  7  Macerl Rožle
  8  Šporin Tomaž
  11  Krasniqi Edonis
  12  Cvek Blaž (V)
  13  Šiljeg Niki
  14  Pušnik Nik
  20  Kužner Rok
  22  Petkovič Jan (K)
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Aravs Miha (V,K)
  2  Potočnik Alen
  4  Marković Andrej
  5  Omerovič Semin
  7  Hrastnik Kristjan
  8  Kopušar Žan
  10  Pranjič Darko
  13  Brinovšek Žiga
  14  Pfeifer Urh
  16  Krk Timotej
  20  Aravs Timotej
  Rezervni igralci
  5  Goršič Kevin
  6  Štante Tjaš
  10  Mihalič Luka
  17  Vouk Gašper
  19  Djaković Denis
  Rezervni igralci
  9  Križnik Sašo
  11  Mežnar Matjaž
  12  Grašič Rok (V)
  17  Zabukovnik Nejc
  18  Volk Anže
  19  Zapušek Jure
   TRENER
   Šampion
   Žilnik Janez
   Šmartno 1928
   Smajlović Ramiz
   STRELCI
   Šampion
   1 : 1 8 - Šporin Tomaž (37')
   2 : 4 10 - Mihalič Luka (81')
   Šmartno 1928
   0 : 1   10 - Pranjič Darko (29') 
   1 : 2   5 - Omerovič Semin (51') 
   1 : 3   10 - Pranjič Darko (54')  11m
   1 : 4   9 - Križnik Sašo (72') 
   2 : 5   5 - Omerovič Semin (82') 
   OPOMINJANI
   Šampion
    11 - Krasniqi Edonis (55')
    22 - Petkovič Jan (55')
   Šmartno 1928
    16 - Krk Timotej (17')
    1 - Aravs Miha (24')
    9 - Križnik Sašo (92')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šampion
    3 - Mrkonjić Neo (49')
   Šmartno 1928
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šampion
  Minuta  Igralec
  46'     10 - Mihalič Luka
       2 - Selčan Jan
  58'     6 - Štante Tjaš
       7 - Macerl Rožle
  78'     19 - Djaković Denis
       20 - Kužner Rok
  78'     17 - Vouk Gašper
       8 - Šporin Tomaž
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  66'     19 - Zapušek Jure
       8 - Kopušar Žan
  70'     9 - Križnik Sašo
       2 - Potočnik Alen
  70'     18 - Volk Anže
       20 - Aravs Timotej
  87'     17 - Zabukovnik Nejc
       7 - Hrastnik Kristjan
  87'     11 - Mežnar Matjaž
       16 - Krk Timotej
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan