Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 5. krog 16.09.23
   TEKMA: Koroška Dravograd - Rače 0 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Dravograd - Športni center Dravograd    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Čontala Matej
   1. pomočnik: Burjan Aleksander
   2. pomočnik: Tušak Nejc
   Delegat: Zalar Jure
   POSTAVI
   Koroška Dravograd
Priimek in ime
  1  Trajkovski Tadej (V)
  2  Jokanovic Luca
  7  Sprinčnik Žan
  8  Kovač Kristijan
  9  Kogelnik Peter
  10  Smrečnik Boštjan
  13  Račnik Jaka (K)
  15  Uranek Leon
  16  Ferk Jan
  19  Rizmal Anej
  95  Rogina Davor
   Rače
Priimek in ime
  1  Pesek Nejc (V)
  4  Pristovnik Aljaž
  5  Horvat Alen
  6  Ljuboje Branislav
  7  Pipenbaher Nejc
  8  Knez Alen (K)
  9  Novak Nino
  13  Pipenbaher Gašper
  18  Leben Daniel
  20  Proykov Goran
  24  Kogoj Rok
  Rezervni igralci
  4  Lampret Jan
  6  Strojnik Žan
  11  Podlesnik Filip
  12  Kadiš Jošt (V)
  14  Čede Gal
  17  Preksavec Miha
  18  Kert Jaka
  Rezervni igralci
  10  Lešnik Tilen
  11  Svenšek Jure
  15  Berisha Valmir
  17  Rajšp Žan
  21  Kokol Tai
  22  Sedej Vid
  31  Zupan Anej (V)
   TRENER
   Koroška Dravograd
   Sentič Goran
   Rače
   Šalamun Anton
   STRELCI
   Koroška Dravograd
   Rače
   0 : 1   18 - Leben Daniel (55') 
   0 : 2   17 - Rajšp Žan (93') 
   OPOMINJANI
   Koroška Dravograd
    10 - Smrečnik Boštjan (46')
    4 - Lampret Jan (76')
   Rače
    8 - Knez Alen (69')
   Uradne osebe
    Račnik Oskar (65')
    Sentič Goran (65')
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Koroška Dravograd
   Rače
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Koroška Dravograd
  Minuta  Igralec
  69'     4 - Lampret Jan
       19 - Rizmal Anej
  72'     14 - Čede Gal
       15 - Uranek Leon
   Rače
  Minuta  Igralec
  74'     11 - Svenšek Jure
       6 - Ljuboje Branislav
  77'     21 - Kokol Tai
       13 - Pipenbaher Gašper
  77'     22 - Sedej Vid
       8 - Knez Alen
  77'     10 - Lešnik Tilen
       20 - Proykov Goran
  86'     17 - Rajšp Žan
       9 - Novak Nino
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
6. krog 23.09.23
Premium Dobrovce : Brežice 1919 Terme Čatež 5 : 2
Korotan Prevalje : Krško 4 : 2
Šampion : Šmartno 1928 2 : 5
Drava Ptuj : Zavrč 2 : 0
Avto Rajh Ljutomer : Podvinci 1 : 1
Rače : Hajdina 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan