Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 4. krog 09.09.23
   TEKMA: Šampion - Hajdina 3 : 1 (2 : 1)
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Nemet Slavko
   1. pomočnik: Dovnik Iztok
   2. pomočnik: Herženjak Patrik
   Delegat: Vozlič Vinko
   POSTAVI
   Šampion
Priimek in ime
  1  Daničić Nikola (V)
  2  Selčan Jan
  3  Mrkonjić Neo
  4  Žužek Žan Žak
  7  Macerl Rožle
  8  Šporin Tomaž
  10  Mihalič Luka
  13  Šiljeg Niki
  14  Pušnik Nik
  17  Krasniqi Edonis
  22  Petkovič Jan (K)
   Hajdina
Priimek in ime
  3  Cvikl Aljaž
  6  Medved Rok
  8  Pal Matej (K)
  9  Emeršič Ian
  16  Medved Nejc
  20  Lipavšek Kristian
  21  Tomanič Urban
  37  Petek Timotej
  73  Ljubec Daniel
  92  Gojkošek Tomaž
  99  Zupanič Tibor (V)
  Rezervni igralci
  5  Vouk Gašper
  6  Požun Kožel Anej
  11  Goršič Kevin
  12  Cvek Blaž (V)
  19  Djaković Denis
  Rezervni igralci
  4  Lozinšek Anej
  5  Rajh Tilen
  7  Pišek Luka
  18  Bojnec Matija
  19  Zupanič Nik
  23  Mesarič Rok
  29  Šešo Zafošnik Tomaž (V)
   TRENER
   Šampion
   Žilnik Janez
   Hajdina
   Emeršič Miran
   STRELCI
   Šampion
   1 : 0 2 - Selčan Jan (2')
   2 : 1 17 - Krasniqi Edonis (45')
   3 : 1 17 - Krasniqi Edonis (64')
   Hajdina
   1 : 1   92 - Gojkošek Tomaž (11') 
   OPOMINJANI
   Šampion
    13 - Šiljeg Niki (35')
   Hajdina
    37 - Petek Timotej (23')
    92 - Gojkošek Tomaž (30')
    6 - Medved Rok (68')
    73 - Ljubec Daniel (80')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šampion
   Hajdina
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šampion
  Minuta  Igralec
  64'     11 - Goršič Kevin
       2 - Selčan Jan
  81'     5 - Vouk Gašper
       10 - Mihalič Luka
  91'     6 - Požun Kožel Anej
       17 - Krasniqi Edonis
   Hajdina
  Minuta  Igralec
  9'     5 - Rajh Tilen
       3 - Cvikl Aljaž
  64'     18 - Bojnec Matija
       37 - Petek Timotej
  64'     7 - Pišek Luka
       8 - Pal Matej
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan