Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 3. krog 03.09.23
   TEKMA: Šmartno 1928 - Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 3 (0 : 0)
   Kraj: Šmartno ob Paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Kapun Matej
   1. pomočnik: Špur Staša
   2. pomočnik: Filipič Rene
   Delegat: Goričan Vojko
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  2  Potočnik Alen
  3  Vižintin Pavel
  6  Stvarnik Leon
  7  Hrastnik Kristjan
  9  Križnik Sašo
  10  Pranjič Darko (K)
  11  Borovnik Urh
  12  Grašič Rok (V)
  16  Krk Timotej
  18  Volk Anže
  19  Zapušek Jure
   Brežice 1919 Terme Čatež
Priimek in ime
  1  Grešak Luka (V)
  6  Regović Nikola
  7  Črpič Jakob
  8  Hervol Jaka
  11  Tanyi Miklos Barnabas
  15  Kustrin Matic
  16  Vidmar Primož
  17  Sirk Lev
  18  Geč Nik (K)
  19  Lipec Urban
  20  Mokrović Jan
  Rezervni igralci
  1  Aravs Miha (V)
  5  Omerovič Semin
  8  Podhovnik Luka
  13  Brinovšek Žiga
  14  Pfeifer Urh
  17  Zabukovnik Nejc
  20  Aravs Timotej
  Rezervni igralci
  2  Urek Luka
  3  Regović Patrik
  4  Juhart Luka
  5  Cerjak Nik
  10  Klarić Jan
  12  Travnikar Nejc (V)
  14  Hribar Daniel
   TRENER
   Šmartno 1928
   Smajlović Ramiz
   Brežice 1919 Terme Čatež
   Vegel Dražen
   STRELCI
   Šmartno 1928
   Brežice 1919 Terme Čatež
   0 : 1   6 - Regović Nikola (70') 
   0 : 2   3 - Regović Patrik (83') 
   0 : 3   11 - Tanyi Miklos Barnabas (85') 
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
    16 - Krk Timotej (28')
    7 - Hrastnik Kristjan (58')
   Brežice 1919 Terme Čatež
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
   Brežice 1919 Terme Čatež
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Pfeifer Urh
       3 - Vižintin Pavel
  46'     5 - Omerovič Semin
       11 - Borovnik Urh
  46'     20 - Aravs Timotej
       18 - Volk Anže
  59'     17 - Zabukovnik Nejc
       6 - Stvarnik Leon
  89'     13 - Brinovšek Žiga
       7 - Hrastnik Kristjan
   Brežice 1919 Terme Čatež
  Minuta  Igralec
  64'     10 - Klarić Jan
       20 - Mokrović Jan
  74'     3 - Regović Patrik
       7 - Črpič Jakob
  86'     5 - Cerjak Nik
       17 - Sirk Lev
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan