Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 3. krog 02.09.23
   TEKMA: Drava Ptuj - Rače 5 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Ptuj - Mestni stadion Ptuj    Gledalcev: 200
   Glavni sodnik Kocbek Tilen
   1. pomočnik: Kranjc Tomaž
   2. pomočnik: Filipič Rene
   Delegat: Huselja Emir
   POSTAVI
   Drava Ptuj
Priimek in ime
  1  Janžekovič Luka (V)
  4  Drevenšek Niko
  8  Begonja Roko
  9  Šalamun Niko
  10  Erhatič Nik (K)
  11  Mlakar Klemen
  19  Jadric Nikola Daniel
  23  Begović Din
  26  Marot Vito
  29  Janežič Filip
  32  Dukađin Dino
   Rače
Priimek in ime
  4  Pristovnik Aljaž
  5  Horvat Alen
  6  Ljuboje Branislav
  7  Pipenbaher Nejc
  8  Knez Alen (K)
  10  Svenšek Jure
  13  Leben Daniel
  20  Proykov Goran
  22  Kokol Tai
  24  Kogoj Rok
  69  Pesek Nejc (V)
  Rezervni igralci
  2  Vogrinec Valentin
  3  Đuran Nejc
  12  Horvat Matija (V)
  13  Šket Lan
  15  Vidovič Žan
  17  Blaj Marcel
  25  Kmetec Tai
  Rezervni igralci
  9  Novak Nino
  15  Berisha Valmir
  16  Sedej Vid
  17  Rajšp Žan
  18  Pipenbaher Gašper
  23  Harih Davorin
  31  Zupan Anej
   TRENER
   Drava Ptuj
   Dvoršak Simon
   Rače
   Šalamun Anton
   STRELCI
   Drava Ptuj
   1 : 0 9 - Šalamun Niko (6')
   2 : 0 10 - Erhatič Nik (16')
   3 : 0 8 - Begonja Roko (54')
   4 : 0 11 - Mlakar Klemen (58')
   5 : 0 17 - Blaj Marcel (90')
   Rače
   OPOMINJANI
   Drava Ptuj
   Rače
    10 - Svenšek Jure (52')
    4 - Pristovnik Aljaž (87')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Drava Ptuj
   Rače
    10 - Svenšek Jure (69')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Drava Ptuj
  Minuta  Igralec
  59'     2 - Vogrinec Valentin
       10 - Erhatič Nik
  61'     17 - Blaj Marcel
       9 - Šalamun Niko
  61'     25 - Kmetec Tai
       11 - Mlakar Klemen
  74'     3 - Đuran Nejc
       32 - Dukađin Dino
  74'     13 - Šket Lan
       26 - Marot Vito
   Rače
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Pipenbaher Gašper
       22 - Kokol Tai
  58'     9 - Novak Nino
       8 - Knez Alen
  82'     31 - Zupan Anej
       69 - Pesek Nejc
  82'     15 - Berisha Valmir
       20 - Proykov Goran
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan