Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 3. krog 02.09.23
   TEKMA: Koroška Dravograd - Šampion 0 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Dravograd - Športni center Dravograd    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Novarlić Damjan
   1. pomočnik: Sužnik Jure
   2. pomočnik: Gonza Nejc
   Delegat: Zalar Jure
   POSTAVI
   Koroška Dravograd
Priimek in ime
  1  Trajkovski Tadej (V)
  4  Lampret Jan
  6  Strojnik Žan
  7  Sprinčnik Žan
  8  Kovač Kristijan
  9  Kogelnik Peter
  10  Preksavec Miha
  13  Račnik Jaka
  15  Uranek Leon
  19  Smrečnik Boštjan
  95  Jokanovic Luca (K)
   Šampion
Priimek in ime
  1  Daničić Nikola (V)
  2  Selčan Jan
  4  Žužek Žan Žak
  7  Macerl Rožle
  10  Krasniqi Edonis
  11  Šporin Tomaž
  13  Šiljeg Niki
  14  Pušnik Nik
  17  Torra Jetmir
  20  Kužner Rok
  22  Petkovič Jan (K)
  Rezervni igralci
  2  Naglič Maj
  11  Glažer Blaž
  14  Čede Gal
  16  Ferk Jan
  17  Rizmal Anej
  18  Kert Jaka
  Rezervni igralci
  3  Mrkonjić Neo
  5  Jagodič Timotej
  9  Hodnik Nik Gašper
  23  Beltram Nejc
  99  Reberšak Ježovnik Niklas (V)
   TRENER
   Koroška Dravograd
   Sentič Goran
   Šampion
   STRELCI
   Koroška Dravograd
   Šampion
   0 : 1   10 - Krasniqi Edonis (2') 
   0 : 2   17 - Torra Jetmir (20') 
   0 : 3   17 - Torra Jetmir (65') 
   0 : 4   11 - Šporin Tomaž (92') 
   OPOMINJANI
   Koroška Dravograd
    13 - Račnik Jaka (22')
    17 - Rizmal Anej (75')
   Šampion
    22 - Petkovič Jan (39')
   Uradne osebe
    Sentič Goran (68')
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Koroška Dravograd
   Šampion
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Koroška Dravograd
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Rizmal Anej
       8 - Kovač Kristijan
  46'     14 - Čede Gal
       6 - Strojnik Žan
  81'     11 - Glažer Blaž
       7 - Sprinčnik Žan
  81'     16 - Ferk Jan
       4 - Lampret Jan
   Šampion
  Minuta  Igralec
  65'     9 - Hodnik Nik Gašper
       7 - Macerl Rožle
  81'     3 - Mrkonjić Neo
       17 - Torra Jetmir
  81'     23 - Beltram Nejc
       10 - Krasniqi Edonis
  81'     5 - Jagodič Timotej
       2 - Selčan Jan
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan