Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 1. krog 26.08.23
   TEKMA: Koroška Dravograd - Podvinci 0 : 4 (0 : 3)
   Kraj: Dravograd - Športni center Dravograd    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Halilović Denis
   1. pomočnik: Vozlič David
   2. pomočnik: Borovnik Miha
   Delegat: Rešek Edo
   POSTAVI
   Koroška Dravograd
Priimek in ime
  1  Trajkovski Tadej (V)
  4  Lampret Jan
  6  Strojnik Žan
  7  Preksavec Miha
  8  Kovač Kristijan
  9  Kogelnik Peter
  10  Smrečnik Boštjan
  13  Račnik Jaka (K)
  15  Uranek Leon
  19  Rizmal Anej
  95  Rogina Davor
   Podvinci
Priimek in ime
  5  Ramšak Žiga
  6  Marković Vlado
  7  Petrinec Luka
  8  Orovič Jernej (K)
  19  Cajnko Tibor (V)
  21  Šmrček David
  22  Anžel Leon
  27  Kolenko Jakob
  39  Dumbović Karlo
  42  Živič David
  77  Zamuda Horvat Žan
  Rezervni igralci
  2  Naglič Maj
  11  Glažer Blaž
  12  Kadiš Jošt (V)
  14  Čede Gal
  16  Kert Jaka
  17  Sprinčnik Žan
  18  Podlesnik Filip
  Rezervni igralci
  2  Svenšek Rok
  4  Bratec Alen
  9  Pihler Alen
  11  Rušitović Stefan
  13  Kirbiš Anej
  18  Modrič Timotej
  23  Gorenjak Patrik (V)
   TRENER
   Koroška Dravograd
   Kljajič Žiga
   Podvinci
   Hojnik Robert
   STRELCI
   Koroška Dravograd
   Podvinci
   0 : 1   8 - Orovič Jernej (23') 
   0 : 2   8 - Orovič Jernej (26') 
   0 : 3   7 - Petrinec Luka (47') 
   0 : 4   7 - Petrinec Luka (49') 
   OPOMINJANI
   Koroška Dravograd
    95 - Rogina Davor (55')
   Podvinci
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Koroška Dravograd
   Podvinci
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Koroška Dravograd
  Minuta  Igralec
  36'     2 - Naglič Maj
       6 - Strojnik Žan
  46'     17 - Sprinčnik Žan
       8 - Kovač Kristijan
  69'     14 - Čede Gal
       19 - Rizmal Anej
  80'     18 - Podlesnik Filip
       7 - Preksavec Miha
   Podvinci
  Minuta  Igralec
  69'     11 - Rušitović Stefan
       27 - Kolenko Jakob
  69'     9 - Pihler Alen
       77 - Zamuda Horvat Žan
  80'     4 - Bratec Alen
       39 - Dumbović Karlo
  80'     13 - Kirbiš Anej
       22 - Anžel Leon
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan