Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 2. krog 19.08.23
   TEKMA: Premium Dobrovce - Koroška Dravograd 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Dobrovce - Igrišče Dobrovce    Gledalcev: 120
   Glavni sodnik Mihelič Niko
   1. pomočnik: Barovič Nejc
   2. pomočnik: Bezjak Boštjan
   Delegat: Bezjak Zvonko
   POSTAVI
   Premium Dobrovce
Priimek in ime
  4  Panić David
  6  Vršič Anej
  8  Sagadin Kristjan (K)
  9  Demiri Aldin
  10  Polak Anej
  11  Ferčič Rok
  12  Kamenšek Pahič Marsel (V)
  13  Bek Jan
  17  Horvat Nick Hanik
  20  Mlinar Andraž
  25  Polanec Anei
   Koroška Dravograd
Priimek in ime
  1  Trajkovski Tadej (V)
  2  Naglič Maj
  6  Strojnik Žan
  7  Preksavec Miha
  8  Kovač Kristijan
  9  Kogelnik Peter
  10  Smrečnik Boštjan
  13  Račnik Jaka (K)
  14  Čede Gal
  19  Rizmal Anej
  95  Rogina Davor
  Rezervni igralci
  1  Jurič Anej (V)
  2  Filipović Luka
  5  Šabotić Ferid
  14  Šimundža Jure
  15  Pahernik Jan
  22  Podlesnik Gal
  24  Šimundža Luka
  Rezervni igralci
  11  Glažer Blaž
  12  Kadiš Jošt (V)
  16  Plazovnik Amadej
  17  Čede Mitja
   TRENER
   Premium Dobrovce
   Lešnik Marko
   Koroška Dravograd
   STRELCI
   Premium Dobrovce
   Koroška Dravograd
   0 : 1   9 - Kogelnik Peter (11') 
   0 : 2   9 - Kogelnik Peter (87') 
   OPOMINJANI
   Premium Dobrovce
    6 - Vršič Anej (71')
   Koroška Dravograd
    6 - Strojnik Žan (41')
    11 - Glažer Blaž (71')
    1 - Trajkovski Tadej (84')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Premium Dobrovce
   Koroška Dravograd
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Premium Dobrovce
  Minuta  Igralec
  62'     2 - Filipović Luka
       10 - Polak Anej
  69'     24 - Šimundža Luka
       11 - Ferčič Rok
  73'     22 - Podlesnik Gal
       9 - Demiri Aldin
   Koroška Dravograd
  Minuta  Igralec
  67'     11 - Glažer Blaž
       14 - Čede Gal
  77'     17 - Čede Mitja
       8 - Kovač Kristijan
  89'     16 - Plazovnik Amadej
       19 - Rizmal Anej
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan