Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 2. krog 19.08.23
   TEKMA: Rače - ZASE Videm 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Rače - Igrišče Rače    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Jezeršek Tomaž
   1. pomočnik: Močivnik Joži
   2. pomočnik: Kunc Anej
   Delegat: Kopač Borut
   POSTAVI
   Rače
Priimek in ime
  1  Pesek Nejc (V)
  4  Pristovnik Aljaž
  8  Knez Alen
  10  Lešnik Tilen (K)
  11  Proykov Goran
  13  Leben Daniel
  19  Pipenbaher Nejc
  20  Sedej Vid
  21  Kokol Tai
  24  Kogoj Rok
  26  Horvat Alen
   ZASE Videm
Priimek in ime
  2  Mesarič Miha
  4  Petek Žan
  5  Zdovc Žiga
  7  Kurež Robert
  10  Krajnc Sebastjan (K)
  11  Podbrežnik Elvino
  14  Čuš Rene
  18  Rogina Simon
  22  Cesar Blaž
  25  Kelc Klemen
  32  Zajc Denis (V)
  Rezervni igralci
  5  Harih Davorin
  6  Ljuboje Branislav
  17  Rajšp Žan
  23  Berisha Valmir
  31  Glušič Rene
  Rezervni igralci
  1  Rogina Žiga (V)
  6  Kokol Teo
  8  Ovčar Vid
  9  Špurej Jan
  19  Žižek Marcel
  27  Vidovič Domen
  77  Šegula Marko
   TRENER
   Rače
   Šalamun Anton
   ZASE Videm
   Černila Gorazd
   STRELCI
   Rače
   ZASE Videm
   0 : 1   7 - Kurež Robert (30') 
   0 : 2   18 - Rogina Simon (84') 
   OPOMINJANI
   Rače
    13 - Leben Daniel (46')
    19 - Pipenbaher Nejc (47')
   ZASE Videm
    25 - Kelc Klemen (43')
    77 - Šegula Marko (81')
    27 - Vidovič Domen (94')
   Uradne osebe
    Peša Dalibor (82')
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Rače
    10 - Lešnik Tilen (81')
   ZASE Videm
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Rače
  Minuta  Igralec
  69'     6 - Ljuboje Branislav
       11 - Proykov Goran
  75'     17 - Rajšp Žan
       20 - Sedej Vid
  77'     23 - Berisha Valmir
       8 - Knez Alen
   ZASE Videm
  Minuta  Igralec
  66'     77 - Šegula Marko
       7 - Kurež Robert
  81'     27 - Vidovič Domen
       14 - Čuš Rene
  81'     9 - Špurej Jan
       25 - Kelc Klemen
  90'     6 - Kokol Teo
       10 - Krajnc Sebastjan
  90'     19 - Žižek Marcel
       11 - Podbrežnik Elvino
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan