Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 1. krog 12.08.23
   TEKMA: Drava Ptuj - Šampion 4 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Ptuj - Mestni stadion Ptuj    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Gregorinčič Lukas
   1. pomočnik: Herženjak Eric
   2. pomočnik: Herženjak Patrik
   Delegat: Gostenčnik Gregor
   POSTAVI
   Drava Ptuj
Priimek in ime
  1  Janžekovič Luka (V)
  4  Drevenšek Niko
  8  Begonja Roko
  9  Šalamun Niko
  10  Erhatič Nik (K)
  11  Mlakar Klemen
  15  Vidovič Žan
  19  Jadric Nikola Daniel
  23  Begović Din
  26  Marot Vito
  32  Dukađin Dino
   Šampion
Priimek in ime
  1  Daničić Nikola (V)
  2  Selčan Jan
  3  Djaković Denis
  4  Žužek Žan Žak
  7  Macerl Rožle
  8  Šporin Tomaž
  10  Mihalič Luka
  13  Šiljeg Niki
  14  Pušnik Nik
  21  Kračun Aleks
  22  Petkovič Jan (K)
  Rezervni igralci
  2  Vogrinec Valentin
  3  Đuran Nejc
  7  Kmetec Tai
  12  Horvat Matija (V)
  13  Šket Lan
  14  Brence Rok
  17  Blaj Marcel
  Rezervni igralci
  5  Jagodič Timotej
  9  Torra Jetmir
  17  Hodnik Nik Gašper
  20  Kužner Rok
  31  Cvek Blaž (V)
   TRENER
   Drava Ptuj
   Dvoršak Simon
   Šampion
   Žilnik Janez
   STRELCI
   Drava Ptuj
   1 : 0 8 - Begonja Roko (5')
   2 : 0 32 - Dukađin Dino (45')
   3 : 0 10 - Erhatič Nik (51')11m
   4 : 0 32 - Dukađin Dino (91')
   Šampion
   OPOMINJANI
   Drava Ptuj
    4 - Drevenšek Niko (26')
    11 - Mlakar Klemen (46')
    7 - Kmetec Tai (72')
   Šampion
    7 - Macerl Rožle (66')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Drava Ptuj
   Šampion
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Drava Ptuj
  Minuta  Igralec
  64'     17 - Blaj Marcel
       15 - Vidovič Žan
  64'     2 - Vogrinec Valentin
       19 - Jadric Nikola Daniel
  64'     7 - Kmetec Tai
       9 - Šalamun Niko
  84'     3 - Đuran Nejc
       10 - Erhatič Nik
  84'     14 - Brence Rok
       11 - Mlakar Klemen
   Šampion
  Minuta  Igralec
  26'     5 - Jagodič Timotej
       21 - Kračun Aleks
  46'     9 - Torra Jetmir
       2 - Selčan Jan
  51'     20 - Kužner Rok
       5 - Jagodič Timotej
  60'     17 - Hodnik Nik Gašper
       3 - Djaković Denis
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan